Lokalne

Aleja główna i wjazd na cmentarz przekazane do użytku

Mimo iż trwają jeszcze czynności związane z odbiorem wykonanej inwestycji, nowa aleja główna na cmentarzu komunalnym została przekazana do użytku. 

Z uwagi na święto Wszystkich Świętych i znacznie zwiększoną liczbę odwiedzin cmentarza w dniach poprzedzających to święto, aleja i wjazd na cmentarz zostały oddane do użytku mieszkańców i gości odwiedzających groby.

Wykonawca jeszcze wprowadza ostatnie poprawki zauważone przez komisję odbiorową, jednak nie są to prace na tyle uciążliwe, by aleja była wyłączona z ruchu, tak jak to było przez ostatnie kilkadziesiąt dni.

Uzyskała ona nową, brukowaną nawierzchnię, która nawiązuje do sąsiednich alejek cmentarnych. Inwestycja była kolejną prowadzoną na cmentarzu, która miała na celu podniesienie jego estetyki i dostępności.

Źródło: UM Świnoujście

 

3 Comments

 1. Mieszkaniec temu

  1 listopada 2019 na 09:05

  Okropieństwo ,gołym okiem widać fuszerkę. Ten polbruk wygląda tam ochydnie .Czy nie można było tego zrobić z kostki granitowej?

 2. ????? ➔ • temu

  31 października 2019 na 15:36

  Brzydko.
  W ogóle ten polbruk nie pasuje do tego miejsca.
  Tam by pasowała kostka brukowa np. z Wojska Polskiego i stworzyć jakiś tam klimat pasujący do miejsca, a nie taką brzydotę nam fundować.
  Ten, kto nam upiększa nasze miasto takimi brzydkimi badziewiami, to matoł bez wykształcenia.

 3. Damian temu

  31 października 2019 na 14:01

  Przecież to jest totalny bubel tam są góry i doliny ,wystarczy usiąść na ławce i widać jak jedne kostki wystają centymetr inne są na zero. Totalny bubel ,jeśli zostanie to odebrane to taka osoba powinna być pociągnięta do odpowiedzialności.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version