Lokalne

Sport. Wysoka temperatura na 174. parkrunie 

Nastał listopad i nikt nie obiecywał, że będzie piękna pogoda, a skoro nie obiecywał no to mamy co mamy. Gdyby jednak zmierzyć temperaturę sobotniego # 174 parkrun Świnoujście liczbą uśmiechów i ciepłych powitań, to temperatura skoczyłaby w górę i to znacznie. Sam bieg, pomimo wcześniejszego i późniejszego, siąpiącego z nieba deszczu odbył się „na sucho”, jakby ktoś rozłożył nad nami parasol. Wprawdzie stare polskie przysłowie mówi „zimna woda zdrowia doda”, to chyba jednak nie o taką wodę i nie o takie okoliczności przyrody chodziło.

Na starcie stanęło 43 zwartych i gotowych entuzjastów biegania i chodzenia wśród których było 14 kobiet i 29 mężczyzn, a do tego trzy czworonogi. Wszystkim udało się dobiec do mety, a niektórzy zrobili to nawet rekordowo (5 osób), a jeszcze inni po raz pierwszy w naszej lokalizacji (3 osoby). Gościliśmy, po raz kolejny zresztą Natalię i Petera, a po raz pierwszy Witolda, który obiecał, że będzie nas odwiedzał częściej. Według współczynnika wieku najlepiej spisali się panowie :
Piotr Andrzejewski 73,60%
Peter Pollok 71,09%
Robert Derda 70,76%
i panie:
Natalia Kędziora 67,67%,
Dominika Duszkiewicz 60,24%
Monika Murawska 59,32% z nieodłącznym Loydem.
Wszystkim uczestnikom dzisiejszego spotkania gratulujemy formy i wytrwałości, a zainteresowanych szczegółami biegu odsyłamy do strony: https://www.parkrun.pl/swinoujscie/rezultaty/weeklyresults/…

Dzisiejszy parkrun uprzyjemniły nam Zuzia i Karolina Romańskie, które przygotowały wspaniałe kanapki, oraz Monika Murawska, która upiekła pyszne ( jak zwykle zresztą) ciasto. Nie było to, jak się okazało dziełem przypadku, ale o tym dowiecie się za tydzień. Nad całością czuwało 14 wolontariuszy, a wspierał nas niezawodny lokalny partner Hotel „Trzy Wyspy” oraz parkrun Polska i Ziaja Ltd Zakład Produkcji Leków sp. z o.o.
Pamiętajcie! W każdą sobotę macie wybór, albo śpicie ze swymi marzeniami, albo wstajecie i realizujecie je z nami, dlatego zapraszamy już za tydzień na kolejne spotkanie. Tym razem widzimy się w patriotycznej odsłonie, bo to parkrun niepodległościowy. Szczegóły wkrótce.
Z A P R A S Z A M Y !!!

Zespół parkrun Świnoujście

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version