Sport. Medale dla zawodników sekcji tenisa stołowego OSiR „Wyspiarz”

W dniu 09.11.2019 w Kamieniu Pomorskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kamieńskiego w tenisie stołowym pod hasłem „Zagraj z Nami”.  W mistrzostwach udział wzięły  dzieci i młodzież sekcji tenisa stołowego OSiR „Wyspiarz” w Świnoujściu,  odnosząc znaczące sukcesy.

W kategorii dziewczynek do lat 11 na podium stanęły dwie zawodniczki ze Świnoujścia:

– drugie miejsce zajęła Hania Romanii a miejsce trzecie zajęła Dorotka Wojciechowska.

W kategorii chłopców do lat 18 pierwsze miejsce wywalczył Kamil Wawrzycki, a czwarte miejsce po wyrównanej walce o miejsce trzecie zajął Daniel Radziszewski.

Świnoujscy zawodnicy również dobrze spisali się w grze mieszanej open, w której trzecie miejsce zdobyła para Kamil Wawrzycki i Jacek Wójcik.

Bardzo dobrze również spisała się zawodniczka ze Świnoujścia dwunastoletnia Martynka Wojciechowska, która w bardzo silnie obsadzonej kategorii dziewczynek w wieku 12 do 18 lat zajęła czwarte miejsce.

Zawodnicy którzy stanęli na podium w swoich kategoriach otrzymali puchary oraz nagrody rzeczowe.

Życzę zawodnikom sekcji tenisa stołowego OSiR „Wyspiarz” dalszych sukcesów sportowych i wytrwałości w przygotowaniach do kolejnych zawodów. Jesteśmy z Was dumni.