Lokalne

Mikołajki dla seniorów na sportowo

Opublikowano

w dniu

W dniu 5 grudnia 2019 r. w Hali Sportowej przy ulicy Piłsudskiego 9, Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” w Świnoujściu zorganizował Mikołajki dla Seniorów na sportowo 2019.

Zawody rozgrywane były w sześciu konkurencjach: koszykówka (rzuty piłką do kosza), rzuty do celu, piłka nożna (strzały piłką na bramkę), tor przeszkód na czas, unihokej (strzały na bramkę) oraz wiosłowanie na czas na dystansie 200 m (ergonometr). Zawodnicy rywalizowali indywidualnie, zdobywając punkty w poszczególnych konkurencjach. W zawodach udział wzięło 19 zawodników i zawodniczek ze Świnoujścia w wieku od 55 lat.

W klasyfikacji generalnej zwyciężyła Urszula GOLACHOWSKA , drugie miejsce zajął Jerzy BANASZAK natomiast trzecie miejsce przypadło w udziale Marii KURPIEL .

Dodatkowo poza turniejem rozegrano konkurencje rzutów do kosza, w której zwyciężyła Barbara OTWINOWSKA  oraz wiosłowanie na czas na ergonometrze na dystansie 500 m, w której zwyciężyła Janina RAKIEL .

Najlepsi zawodnicy otrzymali ufundowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” w Świnoujściu pamiątkowe puchary, natomiast wszyscy uczestnicy zostali wyróżnieni słodkim upominkiem.

Nagrodę specjalną dla najstarszego uczestnika, ufundowaną przez Telewizję Słowianin otrzymał p.Jan NOWAKOWSKI.

Serdeczne dziękujemy Pani. Sławomirze Widawskiej Padykuła oraz uczniom ze Szkoły Podstawowej nr 6 za pomoc przy prowadzeniu i sędziowaniu zawodów. Dziękujemy Komendzie Portu Wojennego 8 Flotylli Obrony Wybrzeża za wsparcie organizacyjne. Dziękujemy również TV Słowianin za ufundowanie nagrody i relację z imprezy.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na kolejną imprezę na początku 2020 r.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version