Lokalne

Zmiany w ruchu na ulicach Trentowskiego, Cieszkowskiego i Orzeszkowej

Od najbliższego poniedziałku 23 marca do 15 czerwca 2020r. na ulicy Trentowskiego obowiązywać będzie tymczasowa organizacja ruchu. Odcinek od ulicy Uzdrowiskowej do ulicy Słowackiego będzie wyłączony z ruchu. Objazd od ulicy Uzdrowiskowej ulicą Cieszkowskiego. Powodem zmian jest przebudowa ulicy Trentowskiego. 

Wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy na ulicy Cieszkowskiego, na odcinku od ulicy Uzdrowiskowej do ulicy Słowackiego. Wprowadzony będzie również dwukierunkowy ruch na ulicy Orzeszkowej, na odcinku od ulicy Cieszkowskiego do zamkniętej ulicy Trentowskiego. Zapewni to dojazd i wyjazd z posesji położonych na tym odcinku ulicy Orzeszkowej. Zapewniony będzie również dojazd do posesji położonych przy ulicy Uzdrowiskowej na odcinku od ulicy Cieszkowskiego do ulicy Trentowskiego.

Na czas prowadzenia robót budowlanych przystanek Komunikacji Autobusowej „Promenada” zostanie przeniesiony z ulicy Uzdrowiskowej na ulicę  Cieszkowskiego przy skrzyżowaniu z ulicą Uzdrowiskową.  Tymczasowo przeniesione będą także dwa miejsca postojowe dla autobusów z ulicy Trentowskiego na ulicę Sienkiewicza przy skrzyżowaniu z ulicą Krzywoustego (na wysokości pola kempingowego).

Prosimy o rozważną jazdę oraz przestrzeganie oznakowania pionowego i poziomego.

Za utrudnienia przepraszamy.

Urząd Miasta Świnoujście

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version