Lokalne

Utrudnienia! Policjanci zatrzymują wszystkich i pytają o cel przemieszczania się

Opublikowano

w dniu

Świnoujscy policjanci rozpoczęli sprawdzać, czy mieszkańcy stosują się do nowych przepisów związanych ze zwalczaniem wirusa.

Zatrzymują samochody, rowerzystów i pieszych –  pytają o cel podróży. Za inny niż wizyta u lekarza, jazda do pracy, zakupy, czy czynność pierwszej potrzeby – grozi surowy mandat.

Policyjne kontrole będą przeprowadzane w różnych rejonach miasta. W niedzielę policjanci sprawdzali przemieszczających się w pobliżu ogrodów działkowych.

1 Komentarz

 1. Wtuszak temu

  6 kwietnia 2020 na 21:40

  Kolejna grupa patafianów która myśli że oni są niezniszczalni i wirus ich nie dosięgnie.Ci niektórzy oburzeni że ich zatrzymano, że ich zawrócono, że to niezgodne z konstytucją niech może w główkę się pukną i to porządnie.Swoim zachowaniem udowadniacie że w razie przesilenia pierwsi pójdziecie na łoża szpitalniane i tam może zrozumiecie w czym jest rzecz, tylko wtedy będzie za późno na biadolenie i płacze.Jednak prawdą jest że na tej planecie jest za dużo tego pasożytniczego rodzaju ludzkiego a wy właśnie potwierdzacie tą tezę.Natura zaczęła już działać i sama wyeliminuje ten niepotrzebny plew a wy tylko przykładacie do tego swoje łapska i przyspieszacie proces oczyszczania świata.

 2. Ja temu

  6 kwietnia 2020 na 15:54

  Te działania policji są nielegalne, bo oparte na rozporządzeniu nie mającym mocy prawnej.

 3. Zenek temu

  5 kwietnia 2020 na 20:12

  Państwo policyjne. Kontrole na podstawie przepisów wydanych z pogwałceniem konstytucji. Tyle ostatnich lat pracowali na swój dobry wizerunek, który w kilka dni stracą. Brawo!

 4. usdmr temu

  5 kwietnia 2020 na 19:13

  Nie pytali o cel przemieszczania się tylko obligatoryjnie zabraniali dojazdu do własnej działki, a podobno przebywanie na działce mieści się w kategorii potrzeb życiowych. Skoro tak jest, to znaczy że bezprawnie ograniczali prawa obywatelskie.

  • Mysz temu

   5 kwietnia 2020 na 22:45

   To jest tak, jakbym nie mogła wyjść do przydomowego ogrodu. Ja rozumiem, nie integrować się, ale ludzie mają tam zwierzęta, ktoś mieszka, inny po prostu chce podłubac w ziemi. Teraz pora brać się za robotę na działce.

 5. Pióro temu

  5 kwietnia 2020 na 18:14

  Mandaty podreperuja budżet , starczy na piyncet .

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version