Lokalne

Szóste urodziny Twojego Radia  – odpowiedz na sześć pytań i wygraj rower!

Opublikowano

w dniu

Z okazji szóstych urodzin Twojego Radia, stacja przygotowała dla swoich słuchaczy  specjalny konkurs. Jeśli zdacie go na szóstkę, macie szansę wygrać rower od Twojego Radia.

W piątek 15 maja od rana słuchajcie bardzo uważnie prezenterów Twojego Radia. W programie „Dzień dobry” i „Twój dzień” będą pojawiały się pytania konkursowe, związane z historią  stacji. Od godziny 6.00 do 15.00 w każdej godzinie pojawią się dwa pytania. Słuchajcie bardzo uważnie, notujcie pytania i szukajcie odpowiedzi w swojej pamięci, a także w sieci.

Ale to nie wszystko! Na antenie będzie można usłyszeć małe podpowiedzi.

– O godz. 15.15 rozegramy wielki finał. Jeśli chcecie wziąć w nim udział, już teraz wyślijcie do nas SMS, w którym wpiszecie swoje imię i miasto z którego jesteście. Napiszcie, dlaczego to właśnie do Was mamy zadzwonić w wielkim finale – zachęca Aleksandra Zalewska-Stankiewicz.

Smsy wysyłajcie na nr 72051 o przykładowej treści TWOJE.ADAM ZE ŚWINOUJŚCIA. RADIO I ROWER TO SPRAWDZONY DUET. JESTEM WIERNYM SŁUCHACZEM I NIE MAM WŁASNEGO ROWERU. CHCIAŁBYM GO WYGRAĆ W WASZEJ STACJI.

Koszt smsa to 2 zł plus VAT.

– W piątek 15 maja po godz. 15:15 Twoje Radio być może zadzwoni właśnie do Ciebie! W wielkim finale słuchacze będą poproszeni o podanie odpowiedzi na zadane przez prezentera pytania (wybrane spośród tych, które od rana będą pojawiały się na antenie). W finale słuchacz usłyszy 6 pytań. Jeśli któraś z odpowiedzi będzie nieprawidłowa, przerywamy rozgrywkę i dzwonimy do kolejnej osoby. Jeśli słuchacz odpowie poprawnie ma 6 zadanych pytań, wygrywa rower – tłumaczy zasady Aleksandra Zalewska-Stankiewicz.

Osoby, którym nie uda się znaleźć w wielkim finale, otrzymają nagrody pocieszenia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version