Lokalne

Bartek Jędrzejak: „Pamiętam lody, watę cukrową i bardzo ciepłe lato”

Dzisiaj Świnoujście gościło w „Dzień Dobry TVN”, a relację z najszerszej plaży w Polsce prowadził redaktor Bartek Jędrzejak. Poza kamerami zdradził nam, że do kurortu przyjeżdżał jeszcze jako mały chłopiec, a obecnie odkrywa Świnoujście na nowo.

– Lubię Świnoujście. Rodzinne związany jestem z Zieloną Górą, a Świnoujście to okolice moich wakacji w latach 80., gdy byłem jeszcze chłopcem – opowiada Bartosz Jędrzejak – Mam zdjęcie ze Świnoujścia nad morzem. Jest koń z bryczką i moi kuzyni. Pamiętam jednak przede wszystkim smaczne lody, watę cukrową i że było bardzo ciepło.

Ekipa stacji TVN relację z naszej plaży prowadziła rano ; z plażą, kitesurferami oraz Wiatrakiem w tle. Ale nasz rozmówca miał okazję pospacerować po naszym mieście dzień przed programem.

– Poszedłem zobaczyć zachód słońca. Ale najbardziej podobają mi się w Świnoujściu bardzo długie, szerokie i co najważniejsze bardzo czyste plaże. Z jednej strony pojawia się już dużo turystów, a z drugiej strony tutejsze służby utrzymują porządek. Wasza plaża kojarzy mi się z plażami w Miami. To prawdziwe kopiuj-wklej. Tak samo jak w Miami plaża w Świnoujściu jest długa, szeroka i kolor piasku jest ten sam – dodaje prezenter TVN.

Dzisiejsza transmisja ze Świnoujścia w programie „Dzień dobry TVN” to jeden z wielu elementów kampanii promocyjnej prowadzonej przez miasto we współpracy z branżą turystyczną oraz firmą Publicon, która zachęca polskich turystów do odwiedzin kurortu.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version