Lokalne

Ruszyła kampania promująca Pomorze Zachodnie. „Bezpiecznie jak w domu”

Opublikowano

w dniu

Dni spędzone w domach zaostrzyły apetyt na udane wakacje. Który kierunek wybrać, aby spędzić czas rodzinnie, aktywnie i bezpiecznie? Zapraszamy na Pomorze Zachodnie, bo u nas jest #BezpiecznieJakwDomu! Od poniedziałku 1 czerwca br. rusza kampania promocyjna regionu, która obejmie m.in. telewizyjne spoty.
W poniedziałek 1 czerwca w ogólnopolskiej telewizji zostanie zaprezentowany spot reklamowy będący pierwszym elementem kampanii teaserowej. Kolejne jej odsłony pojawią się na kanałach społecznościowych Pomorza Zachodniego (FacebookInstagramYoutube). Spot, który emitowany będzie na ekranach tv, można już zobaczyć na profilach You Tube Pomorza Zachodniego.
Historie przedstawione w spocie opowiadają o osobach, które decydują się na zwiedzanie Pomorza Zachodniego, korzystając z różnych aktywności pozwalających na zachowanie bezpieczeństwa, jednocześnie zapewniając niezapomniane wrażenia. W czasie kampanii poznamy młodą dziewczynę, która pływa na desce sup, aktywnego rowerzystę oraz rodzinę z dwójką dzieci. Ich historie pokazują, że na Pomorzu Zachodnim możemy odpoczywać na swój własny sposób, a przedsiębiorstwa z regionu są gotowe na przyjęcie turystów.
– Chcemy żeby takie były wakacje na Pomorzu Zachodnim: bezpieczne i pełne wrażeń. Nie rezygnujmy z wypoczynku, ale róbmy to z głową. Mamy wiele do zaoferowania, nie tylko w pasie nadmorskim. Kontakt z przyrodą, atrakcje dla osób aktywnych, niesamowita baza noclegowa i wypoczynkowa to nasze wielkie atuty – mówi marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz.
Za tło spotu posłużą usługi turystyczne z atrakcyjnych rejonów Pomorza Zachodniego m.in.: okolic Zalewu Szczecińskiego, Pojezierza Drawskiego, Doliny Dolnej Odry, czy miejscowości takich jak Wolin, Przelewice, Międzyzdroje, Niechorze czy Trzęsacz.
Rozwinięcie kampanii nastąpi w lipcu. Poznamy wówczas kolejne odsłony przygód bohaterów, których sylwetki zostały nakreślone w spocie teaserowym, a kampania przeniesie się także na kolejne nośniki, m.in. do radia i w przestrzeń miejską (outdoor).
Kampania nakierowana jest na wsparcie małych i średnich przedsiębiorstw z Pomorza Zachodniego związanych z sektorem turystycznym zakładając ich promocję i pomoc w ciężkim czasie pandemii.
– Dla przedsiębiorców z branży turystycznej przygotowaliśmy cały wachlarz wsparcia. To granty z funduszu pracy, pożyczki i dotacje obrotowe. Jestem pewien, że nasza kampania pokazująca walory Pomorza Zachodniego będzie ważnym dodatkowym wsparciem – podkreśla marszałek Olgierd Geblewicz.
Projekt realizowany w ramach działania 1.14 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020 pod nazwą „Wzmocnienie pozycji regionalnej gospodarki, Pomorze Zachodnie – Ster na innowacje”.

1 Komentarz

 1. Dziadek temu

  4 czerwca 2020 na 01:25

  TWARZ PREZYDENTA 02.06.2020

  Dziś są wybory i jest sto pociech
  Jakie plakaty wiszą na płocie
  A że kampania na Prezydenta
  Wszystkich szanować, to sprawa święta.

  Ale są ludzie co nic nie szanują
  Na drugich dzisiaj to jeszcze plują
  Ile tej śliny trzeba mieć? Nie wiem
  Tu mi zajeżdża za mocno chlewem.

  Z pewnością zrobił za jedną flaszkę
  Albo za śliwek czapkę i z daszkiem
  On się za bardzo wstydzić nie umie
  Ale sponsorzy! Luka w rozumie?

  I tak sobie wisi w Przytorze opluty
  Prezydent Polski pełen pokuty
  Przechodzą co dzień normalni i szuje
  Nikogo hańba nie interesuje.

  A już najbardziej się tu zaśmiewa
  Ta opozycja, oni też z chlewa
  Nawet Policja omija bokiem
  Co to za miasto z takim rynsztokiem.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version