Lokalne

Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzieży w Karate Kyokushin

Opublikowano

w dniu

W Świnoujściu pod Patronatem Prezydenta Miasta Świnoujście i Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego odbył się najstarszy rozgrywany w naszym kraju XVI Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzieży w Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta Miasta Świnoujście. Zawody zostały rozegrane w nowym reżimie sanitarnym między innymi takim jak dezynfekcja, pomiar temperatury i niestety brak publiczności. Nie przeszkodziło to jednak przeprowadzić turniej na najwyższym poziomie organizacyjnym jak i sędziowskim.
Sędzia główny zawodów Shihan Andrzej Kłujszo, podsumował przeprowadzenie turnieju takimi słowami:
– Serdeczne podziękowania dla organizatorów turnieju w Świnoujściu, który był 16. z kolei, a zorganizowany w 45. rocznicę KYOKUSHIN w Świnoujściu. W czasie turnieju panowała wspaniała atmosfera, wszyscy zawodnicy i medaliści sędziowie otrzymali upominki rzeczowe, sędziowie i kierownicy ośrodków niepowtarzalne medale pamiątkowe. Obsługa elektroniczna zawodów i ich płynność prowadzona przez Sensei Magdalenę Ilczuk zasługuje na najwyższe uznanie. Sposób prowadzenia walk przez sędziów świadczy o ich profesjonalizmie. Podziękowania dla Sensei Pawła Sujki oraz Prezesa Akademii Marka Antoniuka za przyjęcie ekip.
Gratulacje dla wszystkich uczestników to dobra droga KYOKUSHIN Osu Shihan Andrzej”. W turnieju wzięło udział 138 zawodników z 15 ośrodków. Organizatorzy dziękują serdecznie kierownikom ośrodków, sędziom oraz woluntariuszom Akademii za pomoc w organizacji zawodów.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version