Lokalne

Uwaga przedsiębiorcy! Jest przetarg na dzierżawę działek na terenie Centrum Usług „Mulnik

Opublikowano

w dniu

Do 10 listopada 2020 można składać oferty na dzierżawę w sumie 20 działek pod działalność produkcyjną, usługową, magazynową i składową na terenie CU „Mulnik” przy ulicy Portowej. Jedynym kryterium będzie wylicytowana stawka czynszu. Wywoławcza to 2 złote za metr kwadratowy.

Wszystkie działki będą skomunikowane z drogami gminnymi. Budowa tych dojazdów jest właśnie w trakcie realizacji (patrz foto). Same działki mają doprowadzoną wodę i sieć kanalizacyjną.

Szczegóły informacji o przetargu są ogólnodostępne na tablicy ogłoszeń w urzędzie miasta oraz na stronie internetowej Miasta Świnoujście www.swinoujscie.pl zakładka „Dla inwestorów”/ „Wydzierżawianie, zamiana, użyczenie gruntów, najem lokali”; bezpośredni link: http://www.swinoujscie.pl/pl/contents/content/97/1150

Dodatkowe informacje można uzyskać w Wydziale Ewidencji i Obrotu Nieruchomościami (WEN) tel. 91 327 86 23, 91 327 86 12 lub Wydziale Rozwoju Gospodarczego (WRG) tel. 91 327 86 06 Urzędu Miasta Świnoujście, ul. Wojska Polskiego 1/5.

Info i fot. BIK Urząd Miasta Świnoujście

1 Komentarz

  1. marek temu

    4 listopada 2020 na 20:41

    Wynika z tego ze te pęknie i szumnie nazywane centrum usług to po prostu działki na których trzeba postawić swój obiekt a dzierżawa gruntu też pewnie nie za małe pieniądze.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version