Lokalne

Waldemar Mroczek ze Świnoujścia wygrał odcinek teleturnieju „Jeden z Dziesięciu”

Opublikowano

w dniu

Waldemar Mroczek jest nauczycielem matematyki ze Świnoujścia. Jest także dobrze znany piłkarskiej braci, bo jest spikerem Floty Świnoujście. Również prowadzi internetową stronę klubu. Wziął udział w ostatnim odcinku teleturnieju „Jeden z Dziesięciu”. Dotarł na sam szczyt zdobywając 141 punktów.

 „Jeden z dziesięciu” to najdłużej emitowany polski teleturniej. To teleturniej edukacyjny, w którym najważniejsza jest erudycja, obejmująca niemal wszystkie dziedziny wiedzy, połączona z refleksem i umiejętnością strategicznego myślenia.

Program jest emitowany w edycjach, z których każda obejmuje 21 odcinków: 20 eliminacyjnych oraz jeden finałowy. W kolejnej rundzie zawodnicy wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na kolejne pytanie. Gra toczy się do momentu, gdy na polu walki pozostanie trzech zawodników. Pozostałych eliminuje brak odpowiedzi na co najmniej dwa pytania.

1 Komentarz

  1. *d temu

    20 listopada 2020 na 14:16

    Rzeczywiście, podłączanie się do czyjegoś sukcesu, i to nie na dalszym, a na pierwszym planie, stało się dość powszechnym (nie)obyczajem. Na domiar złego chyba nie tylko wyspiarskim. Ale myślę, że anonimowe złożenie gratulacji jest w porządku:) Dlatego z przyjemnością panu Mroczkowi gratuluję!

  2. Kuba temu

    18 listopada 2020 na 08:28

    Człowiek sobie wygrał a kazdy w Internetach robi sobie PR .. takie miasto .. taki stan umysłu.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version