Bez kategorii

W piątek rozpoczyna się XVII Morski Turniej Tenisowy Gwiazd w Świnoujściu

Opublikowano

w dniu

Gwiazdy kina i telewizji, satyrycy i artyści kabaretowi wezmą udział w XVII Morskim Turnieju Tenisowym Gwiazd, który rozpoczyna się 2 lipca 2021 r. W sobotę 3 lipca, na finał wydarzenia, w wyjątkowym repertuarze wystąpią artyści Opery na Zamku. Wstęp dla publiczności oczywiście jest bezpłatny.

XVII Morski Turniej Tenisowy Gwiazd w Świnoujściu pod patronatem Prezydenta Miasta Janusza Żmurkiewicza rozpoczyna się w piątek 2 lipca o godz. 10.00 na kortach tenisowych przy ul. Matejki 17 A. Wezmą w nim udział m.in.  Olga Bończyk, Agnieszka Warchulska, Paweł Orleański, Tomasz Sobczak, Przemek Sadowski, Tomasz Gęsikowski, Piotr Skarga, Tomasz Stockinger, Karol Strasburger, Robert Rozmus, Wojciech Dąbrowski,  Grzegorz Poloczek, Dariusz Kamys, Łukasz Pietsch, Radek Bielecki, Zbigniew Górny, Henryk Sawka

– Zapraszam wszystkich wielbicieli tenisa ziemnego i nie tylko ich – mówi Prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz. – Podczas turnieju gwarantuję sporo emocji sportowych, ale będzie można również poznać bliżej te osoby, które najczęściej oglądamy w telewizji. Porozmawiać z nimi, zrobić pamiątkowe zdjęcie.

W sobotę wieczorem, po wręczeniu nagród laureatom turnieju, w Amfiteatrze odbędzie się III Letni Festiwal Operowy. Mieszkańcy oraz turyści będą mogli podziwiać wspaniałe widowisko z udziałem solistów i orkiestry Opery na Zamku pod batutą Vladimira Kiradjieva. Nie trzeba być wcale miłośnikiem muzyki klasycznej, by zakochać się w muzyce, którą zaoferuje Opera na Zamku. Repertuar będzie „lekki”, pełen szlagierów z oper, operetek i musicali, tych, o których nawet często nie wiemy, że znamy je świetnie – znamy i lubimy. Wystąpią soliści: Lucyna Boguszewska, Joanna Tylkowska-Drożdż, Victoria Vatutina, Sandra Klara Januszewska, Tomasz Łuczak, Pavlo Tolstoy, Dominik Sutowicz. Dyrygował będzie Vladimir Kiradjiev, zaś prowadzącym jest Andrzej Wątorski.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version