Lokalne

Grupa Morska podsumowuje swoją działalność w 2021 roku

Początek roku to doskonały czas na rozpoczęcie realizacji nowych planów i zamierzeń, ale to też dobry moment na podsumowanie zeszłorocznej aktywności. Co nam się udało?

Wprowadzenie zainicjowanej przez nas Karty Wyspiarza i uruchomienie na nasz wniosek, darmowych 30 minut w Strefie Płatnego Parkowania. Złożyliśmy również projekt umożliwiający wprowadzenie kolejnych, darmowych 30 minut, co dałoby łącznie godzinę bezpłatnego parkowania w SPP dla posiadaczy Karty Wyspiarza.

Instalacja kolejnych kamer on-line. Na terminalu promowym, na wieży w Karsiborze oraz na przystani w Łunowie. Na ten moment udostępniamy bezpłatną transmisję już z 4 kamer.

Organizacja konkursu sportowo-morskiego w Świnoujściu.

Pozyskanie nowych, przeważnie młodych członków Stowarzyszenia.

Przeprowadzenie wyborów wewnętrznych i rozpoczęcie nowej kadencji Zarządu.

Zainicjowanie tworzenia jednostki pomocniczej dla osiedla Posejdon i konsekwentne prowadzenie tej sprawy przez naszą radną Sylwię Marszałek, jako Przewodniczącą Komisji Doraźnej.

Współorganizacja IV Edycji Wystawy Pupili.

Nawiązanie ścisłej współpracy z doświadczonym, Świnoujskim weterynarzem, Jakubem Kolankiem, która zaowocowała istotnymi materiałami na temat profilaktyki zdrowotnej zwierząt.

Wprowadziliśmy na naszej stronie internetowej zakładkę pn. „zgłoś interpelację”, która daje mieszkańcom możliwość sygnalizowania istotnych spraw i próśb o interwencje. Otrzymaliśmy w ten sposób wiele ważnych zgłoszeń, dzięki czemu udało się podjąć sporo udanych interwencji.

Złożyliśmy też wiele innych projektów, w tym inwestycyjnych, które w naszej opinii znacząco przyczynią się do poprawy codziennego życia mieszkańców.

To oczywiście te najważniejsze przedsięwzięcia, którymi się zajmowaliśmy w ubiegłym roku. Nie byłoby tak szerokiej i intensywnej działalności naszego Stowarzyszenia, gdyby nie aktywność członków i samych mieszkańców, z którymi na bieżąco współpracujemy. W tym miejscu pragniemy wszystkim zaangażowanym serdecznie podziękować. Razem z Państwem zmieniamy Świnoujście na lepsze.” – czytamy w obszernym poście na profilu Facebook Grupy Morskiej

3 Comments

 1. Swojak temu

  7 stycznia 2022 na 15:48

  Te cudaki z Grupy Morskiej dostali jakiejś manii. Niedługo będą informować o puszczeniu bąka…

 2. ∜∞ temu

  6 stycznia 2022 na 21:15

  Działalność?

 3. We temu

  5 stycznia 2022 na 20:56

  A kogo to obchodzi

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version