Lokalne

Wyjątkowe widowisko dla miłośników koni i zawodów jeździeckich w Świnoujściu!

Niezwykle wyjątkowe widowisko czeka na wszystkich miłośników koni i zawodów jeździeckich już w przyszłym roku. Nad polskie morze wraca CAVALIADA Summer w nowej formule. W dniu dzisiejszym odbyła się konferencja prasowa z udziałem Prezesa Zarządu Grupy MTP Tomasza Kobierskiego i Prezydenta Miasta Świnoujście Janusza Żmurkiewicza.

Grupa MTP od ponad dziesięciu lat organizuje najbardziej rozpoznawalne w Polsce zawody jeździeckie pod marką CAVALIADA Tour. Wydarzenia przyciągają dziesiątki tysięcy kibiców oraz setki zawodników z całego świata. Rywalizacja odbywa się w najpopularniejszych konkurencjach jeździeckich, tj. skokach przez przeszkody, wszechstronnym konkursie konia wierzchowego, powożeniu zaprzęgami czterokonnymi, ujeżdżeniu i woltyżerce. Uzupełnieniem atrakcji sportowych są ciekawe bloki pokazowe oraz największe w Polsce targi sprzętu i akcesoriów jeździeckich.

– Po Warszawie, Poznaniu, Sopocie i Krakowie w cyklu zawodów halowych przyszedł czas na Świnoujście. Najpiękniejsza, najszersza plaża w Polsce powoduje to, że można tutaj rozegrać zawody, o których cały świat marzy, ponieważ zawody na plaży do tej pory odbywają się tylko w Miami na Florydzie. Drugim takim miejscem na świecie będzie Świnoujście, które w drugiej połowie czerwca przyszłego roku będzie Miastem Gospodarzem CAVALIADA Summer. – mówi Tomasz Kobierski, Prezes Zarządu Grupy MT.

 

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version