WIADOMOŚCI

Wciąż nie odnaleziono 62-latki ze Świnoujścia

Foto: Wojciech Basałygo

Przez całą sobotę trwały poszukiwania 62-letniej mieszkanki Świnoujścia, która wyszła z domu z psem i nie powróciła. W akcję zaangażowani byli policjanci, strażacy oraz ratownicy wodni. 

Przeszukano Park Zdrojowy, tereny leśne, a także poszukiwano kobiety na ulicach miasta. Wykorzystano także drony z kamera termowizyjną. Poszukiwania nie przyniosły rezultatu.

Foto: Wojciech Basałygo

Dlatego świnoujska policja prosi o pomoc mieszkańców naszego miasta w poszukiwaniach osoby zaginionej – 62-letniej Anny Bodurka, mieszkanki Świnoujścia. Kobieta w chwili zaginięcia mogła być ubrana w kurtkę koloru wiśniowego, legginsy, czapkę zimową koloru jasnego, chustę w kolorze jasnym, kolorową bluzkę oraz adidasy w szarym kolorze. Dodatkowo mogła mieć na szyi rzemyk z wizerunkiem Matki Boskiej oraz drugi z wizerunkiem Jezusa Chrystusa. Osoby, które widziały zaginioną kobietę lub mają jakiekolwiek informacje na temat jej miejsca pobytu, proszone są o kontakt pod numerem alarmowym 112 lub bezpośrednio z Komendą Miejską Policji w Świnoujściu pod numerem telefonu 47-78-31-511

Zaginiona kobieta ma około 164 centymetrów wzrostu, średnią budowę ciała, włosy koloru siwego o długości sięgającej ramion, szeroki nos, oczy piwne. Kobieta choruje na cukrzycę. Zaginiona widziana była po raz ostatni w dniu 17 marca 2023 roku.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version