WIADOMOŚCI

Uznam Arena. XIX Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzieży

Opublikowano

na

Doskonały start zawodników ze Świnoujskiej Akademii Karate Kyokushin.

Patryk Cegielski  złoty medal w kumite 16-17 lat kategoria open.

Karolina Narczewska złoty medal w kumite dziewcząt 14-15 lat. 

Jegor Tytarenko złoty medal w kumite chłopców 9 lat, a

Amelia Sawicka dwa srebrne medale w kumite i kata.

Letycja Reich brązowy medal w kata, Franciszek Karpis brązowy medal w kumite, Alan Wojtowicz brązowy medal w kumite, Aleksandra Salmanov brązowy medal w kumite, Jakub Rybczynski brązowy medal kumite chłopców 9 lat – 35 kg, Antoni Brożek brązowy medal w kumite.

Zawody odbyły się w konkurencjach kumite, kata, kata synchroniczne w których wzięło udział 156 zawodników.

Sędzią Głównym zawodów był Shihan Andrzej Klujszo. 

W chwili gdy w Świnoujściu odbywał się XIX Międzynarodowy Turniej Dzieci I Młodzieży w Karate Kyokushin w tym samym czasie w Rumuni odbywały się Mistrzostwa tego kraju. Nasze wyspy reprezentował tam Artem Isadchenko ze Świnoujska Akademia Karate Kyokushin, który zdobył tytuł Wicemistrza Rumunii

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version