WIADOMOŚCI

Zapadła decyzja o Cavaliadzie na plaży w Świnoujściu. „Napotkaliśmy przeszkody”

Opublikowano

w dniu

Po ubiegłorocznym wydarzeniu zorganizowanym na plaży w Świnoujściu, organizatorzy zapowiedzieli dłuższą współpracę z samorządem. Jednak dziś już nie pozostawiają nadziei. W tym roku na plażę do Świnoujścia nie zawita wydarzenie o międzynarodowej randze. 

Jako organizatorzy CAVALIADY jesteśmy świadomi, jak kluczowe jest organizowanie wydarzenia  na najwyższym, światowym poziomie. CAVALIADA Tour to bowiem nie tylko zawody sportowe, lecz wyjątkowe, skupiające międzynarodową społeczność wydarzenie, które wymaga holistycznego podejścia – czytamy w komunikacie przesłanym do redakcji portalu swinoujskie.info.

-Nasza pasja do organizacji najlepszego wydarzenia jeździeckiego w Europie jest niezmienne silna.  W tym roku napotykaliśmy jednak na przeszkody, które uniemożliwiają nam osiągnięcie tego celu  w Świnoujściu. Dlatego planowana na czerwiec CAVALIADA Summer nie odbędzie się w tym roku. Podjęliśmy tę decyzję z myślą o utrzymaniu pozostałych wydarzeń cyklu na światowym poziomie – tłumaczą organizatorzy.

Grupa MTP od lat specjalizuje się w organizacji międzynarodowych zawodów jeździeckich w Polsce. Dotychczas odbywały się one pod nazwą CAVALIADA TOUR w największych halach widowiskowo-sportowych w Krakowie, Sopocie i Warszawie oraz halach targowych w Poznaniu i Lublinie. 

1 Komentarz

 1. 𝑅𝑜𝑑𝑧𝑖𝑛𝑎 𝐺𝑟𝑧𝑦𝑏𝑜𝑤𝑠𝑘𝑖𝑐ℎ temu

  22 lutego 2024 na 21:16

  A cóż, to za przeszkody, co konie nie mogą przeskoczyć?

 2. Strażnik to temu

  17 lutego 2024 na 21:28

  I bardzo dobrze, ta Cavaliada u nas jak kwiatek do kożucha,jak wół do karety. Niestety, jesteśmy miastem podobnym do słoika, można wlać w Świnoujście raz wino, raz mocz, jesteśmy miastem kelnerskim uśmiechamy się jednakim, słodkim uśmiechem do zmieniającej się mozaiki obcych propozycji, nawet gdy ktoś pokaże nam pupę pawiana, nasza facjata-jest-roześmiana.Spuszcza się na spadochronie do nas festiwal Grechuty, potem Karuzelę Cooltury, gdzie modne twarze z kart kredowego papieru luksusowych pism lub tabloidalnych portali względnie polskich komedii romantycznych pouczają lewicowo jak mamy żyć, a za chwilę…spuszczają nam na łby konie, byśmy kelnersko rżęli zamiast nich na ich widok…

 3. Mikki temu

  17 lutego 2024 na 16:35

  I tak beznadziejne przygotowanie? Tylko kasa się liczy dla nich?za 300 zł trzeba coś robić. wydałam niepotrzebnie 300 zł.nigdy więcej

 4. Gienek temu

  17 lutego 2024 na 09:25

  Niech takie pokazy robią na łąkach,turyści noe będą wypoczywać na zasranej i zaszczanej plaży przez konie.

 5. Wacek Rondelek temu

  16 lutego 2024 na 20:53

  Co za pierdoły.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version