WIADOMOŚCI

Tańsze paliwo dla mieszkańców Świnoujścia. Trzeba mieć specjalną kartę

Opublikowano

w dniu

Foto: Wojciech Basałygo

10 groszy taniej na litrze paliwa, spore obniżki na ofertę bistro oraz kawa gratis na stacji Avia. Do tego zniżki na cały asortyment sklepu Travel Free. Z takich rabatów mogą skorzystać mieszkańcy Świnoujścia, którzy posiadają Kartę Wyspiarza lub Kartę Wyspiarza Seniora. 

Zastępca Prezydenta Świnoujścia Paweł Sujka zaprezentował kolejnych partnerów miejskiego programu Karta Wyspiarza i Karta Wyspiarza Seniora. To jedyny w Świnoujściu sklep sieci Travel Free oraz stacja paliw Avia przy ul. Grunwaldzkiej 71B. Posiadacze kart będą mogli skorzystać z 10 procent rabatu na cały asortyment sklepu z wyłączeniem produktów w promocji lub przecenionych. Natomiast przy tankowaniu paliwa na staci AVIA możemy liczyć z Kartą na zniżkę 10 groszy za każdy litr paliwa a także 10 procent na akcesoria samochodowe, 20 procent na ofertę Eat&Go oraz kawę gratis przy tankowaniu powyżej 40 litrów paliwa.

– Cieszę się, że do naszego programu przystępują nowe podmioty, których jest już blisko pięćdziesiąt – mówi Zastępca Prezydenta Paweł Sujka. – Kartę odebrało już ponad 16 tysięcy świnoujścian. 

Właśnie zmieniły się zasady przyznawania Kart Wyspiarza. Dotąd mogły z niej korzystać jedynie osoby, które rozliczały podatek dochodowy w świnoujskiej skarbówce. Teraz do tego popularnego programu mogą przystąpić osoby zameldowane w Świnoujściu na stałe lub na pobyt czasowy – okres dłuższy niż 12 miesięcy.

1 Komentarz

  1. Jan temu

    19 lutego 2024 na 23:11

    Podział na naszych i waszych zaraz tak będzie wszędzie

  2. Ewa temu

    19 lutego 2024 na 14:46

    A dlaczego wspieramy Szwajcarów a nie Polaków???!!!

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version