WIADOMOŚCI

Awantura w Świnoujściu. Poszło o wózek inwalidzki

Opublikowano

w dniu

Foto: Pixabay

Prokurator Rejonowy w Świnoujściu skierował do Sądu Rejonowego w Świnoujściu akt oskarżenia wobec dwóch mężczyzn i kobiety podejrzanych o dokonanie rozboju.

Jak ustalono, sprawcy w nocy z 12 na 13 listopada 2023 r. spożywali alkohol. Około północy kobieta zaproponowała aby wszyscy udali się do jej znajomej. Gdy zaczęli dobijać się do jej drzwi, pokrzywdzona otworzyła i zobaczyła że mężczyźni zabierają stojący na korytarzu wózek inwalidzki.

Wtedy doszło do szarpaniny, jednak pokrzywdzonej udało się wyrwać wózek z rąk napastników i schować we wnętrzu mieszkania. Sprawcy wdarli się do wnętrza mieszkania pokrzywdzonej mimo jej protestów i nadal stosując wobec niej przemoc, zabrali telefon komórkowy wartości 200 zł. oraz biżuterię wartości 320 zł. .

W wyniku zdarzenia, pokrzywdzona doznała obrażeń głowy. W krótkim czasie po zdarzeniu, funkcjonariusze Policji dokonali zatrzymania trojga sprawców.

1 Komentarz

  1. Leżak z Lublina temu

    3 marca 2024 na 20:03

    Bez kitu, poza dzielnicę nadmorską strach się zapuszczać, zresztą nie ma po co. A i przy plaży pełno meneli, tak samo w komunikacji miejskiej. Młodzież szkolna chamska i rozwydrzona. Już my dobrze wiemy, kto, kiedy i kim zasiedlał te ziemie odzyskane.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version