WIADOMOŚCI

1,5 godziny drogi od Świnoujścia otwiera się wielki aquapark

Opublikowano

w dniu

Odliczamy dni do otwarcia Fabryki Wody w Szczecinie. 1 czerwca zbliża się wielkimi krokami. Woda w basenach już czeka, a przygotowania trwają.
W dniu otwarcia dla gości Fabryki Wody udostępniona zostanie wewnętrzna oraz zewnętrzna strefa basenowa. Od znajdujących się tam atrakcji będzie można dostać zawrotów głowy.
Wewnętrzna cześć Aquaparku to przede wszystkim główna hala basenowa, której centralnym elementem jest basen rekreacyjny. Jest on podzielony na trzy części i można tam wypocząć na wodnych leżankach, wymasować sobie barki przebywając pod wodospadem, skorzystać z siatek do wspinaczki lub zagrać w siatkówkę. Dostępne będą także baseny infinity, rwąca rzeka, basen wypływowy i jaskinie multimedialne. Nie zabraknie wanien spa i jacuzzi. W strefie Royal Tropic wodny bar oraz basen z ekranem. Na sportowych zapaleńców czekać będzie 25 metrowy i 6 torowy basen sportowy. Najmłodsi również znajdą coś dla siebie. Wodny plac z zabawkami tryskającymi wodą z każdej strony, brodzki i zjeżdżalnie dla bardzo małych dzieci, oraz basen z dmuchańcami. W strefie zewnętrznej będzie można popływać w basenie rekreacyjnym. Najmłodsi będą mieli do dyspozycji wodny plac zabaw oraz edukacyjny plac zabaw. Będzie się można poopalać na plaży oraz pograć w piłkę na boisku z nawierzchnią piaskową.
Nie zabraknie również zjeżdżalni. Te będą zlokalizowane zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz kompleksu. Ich łączna długość to ponad pół kilometra. „Crazy Frog” swoim intensywnym zielonym kolorem zachęcać będzie do zjazdu najmłodszych entuzjastów wodnej zabawy. „Double Racer” to rywalizacja w czystej postaci. Przegrani będą musieli się jednak liczyć z tym, że czekać będzie na nich kubeł zimnej wody na mecie. Zjeżdżalnia multimedialna zachwyci różnorodnością barw i dźwięków podczas zjazdu pontonem. Na zjeżdżalni rodzinnej cztery osoby będą mogły się ze sobą ścigać. Z kolei amatorzy mocniejszych wrażeń mogą liczyć na szybki zjazd mrocznym tunelem pełnym ekscytujących zakrętów. Trzeba tylko wejść na zapadnię.
Warto będzie również zajrzeć na kręgielnię oraz ściankę wspinaczkową. Ta ostatnia gwarantuje porządną dawkę adrenaliny.
Podczas weekendu otwarcia, który rozpoczyna się 1 czerwca przygotowaliśmy dla Was mnóstwo innych atrakcji. Animacje, pokazy, gry i zabawy – wszystko to będzie dostępne wewnątrz i na zewnątrz Fabryki Wody i sprawi, że będziecie się świetnie bawić. Przypominamy, że z okazji Dnia Dziecka, najmłodsi do 14 roku życia będą mogli skorzystać z atrakcji za darmo.
Szczegóły dot. pełnego programu atrakcji znajdziecie niebawem na naszej stronie fabrykawody.eu

1 Komentarz

  1. Timo temu

    15 maja 2024 na 19:00

    ile będzie kosztować wejście, redaktorze. Jakie będą koszta utrzymania- ile dofinansowanie trzeba będzie, kosztem innych potrzeb dać? Kto będzie prezesem, zarządem? Swoi? To też powinieneś napisać. w Polsce takie obiekty są nierentowne. Od lipca wzrost cen energii….

  2. Anonim temu

    15 maja 2024 na 10:50

    I super!W końcu coś fajnego w Polsce,a nie tylko u Niemców

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version