WIADOMOŚCI

Ruszą posprzątać las przy Mulniku

Opublikowano

w dniu

Serdecznie zapraszamy do sprzątania. Jako społeczność Świnoujścia pragniemy sprzątnąć okolice tzw. Mulnika. Terenem akcji będą stanowić pobliskie lasy które niestety systematycznie są zaśmiecane. Już w tę sobotę startujemy od godziny 12.00.
Spotykamy się na końcu drogi prowadzącej do Centrum Usług Mulnik, gdzie będziemy składować wszystkie zebrane podczas akcji. Dojazd do tego miejsca jest bezproblemowy. Jednakże polecamy udać się na to miejsce spacerem. Przy konieczności dojazdu komunikacją miejską, najbliżej położonym przystankiem jest „Zajezdnia”. Stamtąd można dojść na miejsce zbiórki już w piętnaście minut. W wydarzeniu wezmą udział również wolontariusze międzynarodowi przy stowarzyszeniu POLITES co pozwoli nie tylko zrobić coś dobrego dla natury ale poznać ciekawe osoby z całej Europy.
Plan akcji:
Wpierw pragniemy wysprzątać okolice leśne, najbliżej przylegające miejscu odbioru odpadów. Szacujemy, że zajmie to ok. czterech godzin. Potem wszystkich chętnych zapraszamy na grilla i ognisko. Organizator Fundacja Speak Up i Stowarzyszenie Kierunek Świnoujście zapewnia rękawice ochronne oraz worki na odpady.  W celu zabezpieczenia przed kleszczami prosimy o użycie środków ochronnych. W razie pytań prosimy o kontakt do organizatora wydarzenia lub pod telefon: 91 819 99 91.
Link do wydarzenia:

1 Komentarz

  1. Anonim temu

    15 maja 2024 na 13:00

    wpierw?

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version