WIADOMOŚCI

Zadbaj o miasto, w którym mieszkasz. Zostań strażnikiem miejskim w Świnoujściu

Opublikowano

w dniu

Skończyłeś 21 lat, masz wykształcenie średnie lub wyższe, nienaganną opinię oraz szukasz perspektyw na dobrą i stałą pracę? To może właśnie ciebie poszukuje Straż Miejska w Świnoujściu. Aplikuj. Są wolne miejsca.

– To praca na pełen etat. Wymagająca, ale dająca satysfakcję – zachęca Rafał Marciszewski, komendant Straży Miejskiej w Świnoujściu. – Szukamy osób, które nie boją się wyzwań. Takich, które nie szukają problemów, ale wiedzą w jaki sposób je rozwiązywać. Nie narzekamy na brak zajęć, więc wrażeń w pracy na pewno nie zabraknie.

Nieprzepisowe parkowanie, nielegalny handel, interwencje sąsiedzkie, zaśmiecanie miasta, usuwanie wraków. Lista interwencji podejmowanych przez świnoujskich strażników miejskich jest zdecydowanie dłuższa. Wkrótce – dzięki Tobie – strażników miejskich w Świnoujściu może być więcej. Weź udział w naborze. Pełna lista wymagań dostępna jest pod tym linkiem https://bip.um.swinoujscie.pl/oferta-pracy/38770/straznik-w-strazy-miejskiej , ale najważniejsza jest rozmowa z kandydatem. Jeśli masz doświadczenie w pracy z ludźmi, na pewno nie zabraknie dla Ciebie zajęcia. Aplikuj.

Tekst: BIK UM Świnoujście

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version