WIADOMOŚCI

Szczecińskie Spotkanie Gospodarki Morskiej Herring

Opublikowano

w dniu

Foto: Biuro Promocji Żeglugi Morskiej Bliskiego Zasięgu

Największe spotkanie biznesu morskiego zorganizowano w piątek w Szczecinie. Wydarzenie Herring Szczecin 2024 zorganizowało Biuro Promocji Żeglugi Morskiej Bliskiego Zasięgu.

Janusz Żmurkiewicz za budowę tunelu łączącego wyspę Wolin z Uznamem oraz rozwój Świnoujścia otrzymał statuetkę „Laur Bałtyku”.

Foto: Biuro Promocji Żeglugi Morskiej Bliskiego Zasięgu

Laur Bałtyku jest wyróżnieniem Komitetu Organizacyjnego imprezy Herring Szczecin, przyznawanym przedsiębiorcom, menadżerom oraz politykom z branży lub w sposób znaczący współpracujących z nią, za najbardziej spektakularne osiągnięcie, przyczyniające się do rozwoju szeroko rozumianej gospodarki morskiej.

Piątkową uroczystość zorganizowano w szczecińskiej Netto Arenie. Na stołach królowały potrawy śledziowe m.in. śledzie z pigwą, ze śliwką i orzechami, z carpaccio z buraka, z porem i imbirem.

Na spotkanie została zaproszona Joanna Agatowska, prezydent Świnoujścia, która w kuluarowych spotkaniach rozmawiała o zmianie lokalizacji terminala kontenerowego, referendum w tej sprawie oraz komunalizacji latarni morskiej.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version