W piątek 31 października 2025 roku w hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” odbyły się rozgrywki w drużynowym tenisie stołowym w ramach Igrzysk Dzieci 2025/2026. Zawody zorganizowano w ramach rywalizacji o tytuł „Najbardziej Usportowionej Szkoły” oraz punktacji w Współzawodnictwie Sportowym Szkół.
Turniej miał na celu wyłonienie najlepszych drużyn w kategorii dziewcząt i chłopców, które będą reprezentować Świnoujście na etapie regionalnym – w rozgrywkach regionu B.
W kategorii dziewcząt zwyciężyła drużyna Szkoły Podstawowej nr 1, wyprzedzając zespół ze Szkoły Podstawowej nr 6. To właśnie uczennice „Jedynki” uzyskały awans do ćwierćfinału szczebla wojewódzkiego.
W rywalizacji chłopców najlepiej spisała się Szkoła Podstawowa nr 6, zapewniając sobie bezpośredni awans do dalszego etapu rozgrywek wojewódzkich.
Na zakończenie turnieju wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary ufundowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz”, który był organizatorem wydarzenia.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom sportowej postawy i zaangażowania, a zwycięskim drużynom życzymy powodzenia w dalszych etapach rozgrywek.