Lokalne

Żona nagrała męża jak ją bije. Na policję poszła z teściową

Opublikowano

w dniu

Do dzielnicowego zgłosiła się młoda kobieta ze swoją teściową. W szczerej rozmowie z policjantem przyznała, że mąż poniża ją, używając przy tym wulgarnego słownictwa.

– Podczas dokładnego rozpytania zgłaszającej funkcjonariusz ustalił, że od około 1,5 roku mężczyzna wszczyna awantury domowe, podczas których stosuje także przemoc fizyczną. 28-latka opowiedziała dzielnicowemu o szczegółach drastycznych scen, pokazując przy tym nagranie agresywnego zachowania jej męża – informuje st. asp. Beata Olszewska z policji.

Okazało się, że mimowolnymi świadkami awantur są dzieci w wieku 6 i 9 lat. Słowa kobiety potwierdziła także obecna przy rozmowie matka mężczyzny. Policjant przyjął od kobiety zawiadomienie o przestępstwie, a także sporządził Niebieską Kartę. Po otrzymaniu oficjalnego zgłoszenia mundurowi podjęli decyzję o zatrzymaniu agresora. Już kilka minut później 29-latek trafił za kratki policyjnego aresztu.

Na podstawie zebranego materiału dowodowego mężczyzna usłyszał zarzut psychicznego i fizycznego znęcania oraz kierowania gróźb pod adresem żony. 29-letni świnoujścianin nie przyznał się do zarzutów, nie przeszkodziło to jednak w zawnioskowaniu prokuratora o zastosowaniu tymczasowego aresztowania. Po rozpatrzeniu sprawy Sąd Rejonowy w Świnoujściu uznał ten wniosek za zasadny i zdecydował, że mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version