Lokalne

Grasuje podpalacz samochodów. W nocy spłonęło kolejne auto

Opublikowano

w dniu

W nocy z środy na czwartek przy ulicy Matejki podpalono samochód osobowy Ucierpiał także zaparkowany obok opel. Strażacy nie znają przyczyny pożaru. Jednak wszystko wskazuje na to, że było to podpalenie.

Do zdarzenia doszło w nocy około godz. 2.17. Płonęło wnętrze pojazdu. Od wysokiej temperatury uszkodzeniu uległ także zaparkowany obok opel.

– Strażacy zostali poinformowani o pożarze. Na miejsce skierowano jeden zastęp. Ugasiliśmy chevroleta zaparkowanego na parkingu przy ulicy Matejki – mówi mł. bryg. Tomasz Wojciechowski z PSP w Świnoujściu. – Do gaszenia użyto piany. Akcja trwała około 40 minut – dodaje.

To już kolejny pożar samochodu w ostatnim czasie. Do wszystkich dochodziło w nocy. Kilka dni temu udało się udaremnić podpalenie. Schwytano podpalacza, który podłożył ogień pod koła samochodu.

Policjanci również zostali wezwani na miejsce. Wykonano dokumentację fotograficzną. Funkcjonariusze będą także szukać zapisu monitoringu z okolicznych budynków, aby ustalić, czy ogień nie został celowo podłożony.

Ogień zauważono około godziny 2 w nocy. Natychmiast wezwano strażaków. Doszczętnie spłonął Chevrolet Spark. Nadpaleniu uległ zaparkowany obok opel. Foto: Marcin Kwasowski

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version