Lokalne

Rozbierają plac zabaw, bo spożywano na nim alkohol

Opublikowano

w dniu

Plac zabaw był zlokalizowany wewnątrz osiedla Platan. W ubiegłym tygodniu jednego z mieszkańców zainteresowało dlaczego plac zabaw jest demontowany. – Pomerania Development obiecała place zabaw dla małych dzieci. Obiecała i wybudowała, ale tylko po to, aby uatrakcyjnić ofertę mieszkań. Niestety przez 8 lat place ani razu nie były odnawiane – napisał nasz Czytelnik.

– Spółka kilkakrotnie próbowała sprzedać teren za przysłowiową złotówkę wspólnotom graniczącym z placem zabaw, niestety pomysł ten nie zyskał poparcia właścicieli. Było bardzo dużo skarg od właścicieli lokali, sąsiadujących z placem zabaw na uciążliwość , polegającą na tym iż na obiekcie zbierały się osoby spożywające alkohol stanowiąc zagrożenie – tłumaczy Halina Bajurska z firmy Profesja.

Jak się okazuje, spółka Pomerania nie pozostawiła najmłodszych mieszkańców bez niczego. W znaczący sposób uczestniczyła w powstaniu placu zabaw przy ulicy Malczewskiego, który jest alternatywą dla demontowanego ze względów bezpieczeństwa placu wewnątrz osiedla.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version