Lokalne

Więcej wpływów z opłaty uzdrowiskowej

Opublikowano

w dniu

O ponad 430 tys. złotych więcej wpłynęło do kasy miasta z opłaty uzdrowiskowej niż przed rokiem. Jak poinformowano podczas ostatniej sesji rady miasta, do połowy maja na konto miasta wpłacono blisko 4 mln złotych. W rezultacie miasto na przyjeździe turystów zyskało aż 8 mln złotych. To dlatego, ponieważ połowę tej kwoty to środki z budżetu państwa.

Wpływy z opłaty uzdrowiskowej mogłyby być jeszcze wyższe, gdyby nie szara strefa. Właściciele apartamentów bowiem nie zawsze odprowadzaj ja do kasy miasta.

1 Komentarz

 1. WCZASOWICZ. temu

  5 października 2016 na 01:35

  Będziecie mieli więcej kasy z opłaty uzdrowiskowej jak powstanie terminal i ludzie przestaną przyjeżdżać do NATURY 2000.

 2. ܟܠܜܒܓܧܨ temu

  3 października 2016 na 10:50

  Tylko, żeby pani Michalska tych pieniędzy nie przeputała na głupoty.

 3. Mieszkaniec Warszowa temu

  3 października 2016 na 08:31

  Zdecydowanie byłoby więcej kasy z opłaty uzdrowiskowej gdyby przeciwnicy terminala kontenerowego prawidłowo pobierali opłatę od swoich gości, a nie latali z dziwnymi transparentami po mieście

 4. Mieszkaniec Warszowa temu

  3 października 2016 na 08:28

  Zdecydowanie byłoby więcej kasy z opłaty uzdrowiskowej gdyby przeciwnicy terminala kontenerowego prawidłowo pobierali opłatę od swoich gości zwolennicy, a nie latali z dziwnymi transparentami po mieście

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version