Lokalne

Halo redakcja. Czytelnicy dzwonią z opiniami i problemami

Wiesz o czymś ważnym? Chciałbyś, aby reporterzy portalu swinoujskie.info zajęli się Twoim problemem? Masz pytania do redakcji, albo chcesz wyrazić tylko opinię? Napisz do nas na adres: redakcja@swinoujskie.info lub zadzwoń: 510 555 524. W mijającym tygodniu Czytelnicy dzwonili z następującymi problemami.

#1 Sprawa jasna – Agatowska niewygodna to chcą ją zgnębić, ale efekt nagonki na tę Panią będzie całkiem inny – po prostu zyskała w oczach mieszkańców, a wy stojący za dewastacją miasta, tracicie. Nikt już wam nie ufa. Dzięki waszym akcjom odkryliście swoją prawdziwą twarz i jeśli ta Pani będzie kandydować na prezydenta, to ma mój głos i sądzę, że wielu mieszkańców analizujących tę sytuację także.

#2 Pani Agatowska była już zastępcą prezydenta miasta. Nie przypominam sobie, aby miała jakieś spektakularne osiągnięcia.  Podobnie jest teraz w OSIR – pracuje w spółce zależnej od miasta. Czy wykazuje się jakoś specjalnie? Podobno jest od organizowania imprez.  Nie podoba mi się styl w jaki chcą odwołać tę Panią, ale uważam, że w wielu sprawach wykazuje się arogancją.

#3 Jestem mamą 4-latka. Chciałam zwrócić uwagę na nieogrodzone place zabaw. Zaraz przyjdzie wiosna. Wiele z nich nie ma płotu. Tak jest przy szpitalu.  Zwierzęta wyprowadzane na spacer załatwiają się w tym miejscu. Czy nie można ogrodzić placów zabaw?

#4 Proponuję, aby otworzyć ulicę Bohaterów Września, fragment Monte Cassino i Piłsudskiego choćby tylko dla  taksówek.  Te ulice przerobiono na deptaki i uważam, że był to błąd.

 

 

2 Comments

  1. kundlomiot temu

    6 marca 2017 na 09:14

    zgadzam sie z nr 3

  2. ???? temu

    5 marca 2017 na 09:42

    ???? Problemy trzeciego świata . . . ????

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version