Lokalne

Halo redakcja. Opinie Czytelników

Opublikowano

w dniu

Wiesz o czymś ważnym? Chciałbyś, aby reporterzy portalu swinoujskie.info zajęli się Twoim problemem? Masz pytania do redakcji, albo chcesz wyrazić tylko opinię? Napisz do nas na adres: redakcja@swinoujskie.info lub zadzwoń: 510 555 524. W mijającym tygodniu Czytelnicy dzwonili z następującymi problemami.

#1 Jestem zapisana do Przychodni Wojskowej. Od rana próbuję telefonicznie zarejestrować się do okulisty. Nikt nie podnosi słuchawki. Jestem po operacji, a ostatnio pogorszył mi się wzrok. Chciałam tylko skierowanie do Szczecina. Dlaczego przychodnia, która zarabia na pacjentach utrudnia im życie?!

#2 Chodzę na gimnastykę w sali MDK przy ul. Matejki. Z okien widać bałagan na posesji przy skrzyżowaniu Wyspiańskiego z Matejki. Taki stan jest od dwóch lat. Dlaczego nikt nie potrafi przymusić właściciela, aby posprzątał?

#3 Mieszkam w galeriowcu przy ul. Konstytucji 3 Maja. Dół budynku wymaga już remontu. Podobnie odświeżenia potrzebują okna z podziemnego garażu. Za komuny odbywały się pochody, a na galerii była trybuna. Nie do pomyślenia było kiedyś, aby tak to brzydko wyglądało. A teraz…

#4 Dlaczego pan Śliwiński został przewodniczącym rady miasta? Zapamiętam tego pana jako kogoś aroganckiego. Jestem w szoku, w tej radzie jest coś nie tak. Kiedyś startował na prezydenta miasta, nie udało mu się. Może chce ponownie?

1 Komentarz

 1. Anonim temu

  20 marca 2017 na 11:03

  Usiłuję się od samego rana dodzwonić do rejestracji wojskowej przychodni zdrowia na Grodku ,bez rezultatu.
  Telefon jest albo zepsuty albo odłożona słuchawka, żeby pracownikom nie przeszkadzał /obydwa numery/.
  Taka sytuacja powtarza się notorycznie /chyba że ja mam wyjątkowego pecha/.

 2. 㞢 㐃 㐅 ㄠ ᘝ 〄 temu

  19 marca 2017 na 17:05

  Co do drugiego punktu, to tam jest melina, dlatego jest taki syf.

 3. Turysta z zagranicy temu

  19 marca 2017 na 11:26

  dla mnie jako turysta bardzo smutne ze coraz wiencej hoteli ibudynkow sie buduje w zielonem pasie miedzy promenada und plaza

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version