W Bydgoszczy tuż za podium

Dnia 25.03.2017r. w Bydgoszczy odbyły się zawody z cyklu Pucharu Polski P-2. Na sześciu matach tego dnia walczyło około 250 zawodników. Reprezentacja ULKSW „Pomorze” Świnoujście liczyła 8 osób (6 kadetów i 2 juniorów). Juniorzy w naszym składzie zaprezentowali się dobrze, dając efektowne walki, uplasowali się ostatecznie tuż za podium na miejscach 5-8.

Kadeci również zaprezentowali się przyzwoicie, zostawiając na macie pot i wielkie serce do walki. Tutaj zaznaczyć trzeba rewelacyjny występ Adama Kołdona, który w kategorii do -65 kg w pierwszej walce odprawił przed czasem zawodnika ze Środy Wielkopolskiej, a następnie pokonał mocnego zawodnika z Białorusi. Adam uległ dopiero w finale swojemu odwiecznemu rywalowi z Ciechanowa, z którym tym razem toczył zacięty bój. Na pochwałę zasłużyli również junior- Kamil Kostrzewa oraz kadeci- Gabriela Trzybińska i Jakub Zając, którzy wygrali swoje pierwsze walki w dobrym stylu, realizując prawidłowo założenia taktyczne.

SKŁAD POMORZA NA PUCHAR POLSKI W BYDGOSZCZY:

Juniorzy: Kamil Kostrzewa, Victoria Trzybińska Kadeci: Jakub Zając, Adam Sienkiewicz, Oliwier Amani, Oliwier Jędruch, Gabriela Trzybińska, Adam Kołdon.