Turniej Tenisowy OSiR. Wygrał Edward Wójcicki

W sobotę i niedzielę na Hali Tenisowej OSiR rozegrany został Wielkanocny Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Dyrektora OSiR. Do zawodów stanęło 18 osób, kobiet i mężczyzn, którzy rozegrali mecze w kategorii Old Boys 45+ oraz MIXT . Turniej oldbojów w kat. 45+, rozegrany został systemem grupowo-pucharowym.

W sobotnie przedpołudnie odbyły się gry eliminacyjne w 4 grupach (awans po 2 zawodników z grupy) a następnie gry 1/4 finału.
Natomiast w niedzielę mecze półfinałowe i finał.

Wyniki 1/4 finału:

1A. Edward Wójcicki – 2D. Grzegorz Pyclik 6 : 4 / 6 : 3

1B. Stanisław Olszak – 2C. Paweł Filipowicz 6 : 4 / 5 : 7 / 10 : 5

1C. Jan Dudziak – 2B. Lech Waga 5 : 7 / 6 : 7 (5)

1D. Krzysztof Migas – 2A. Adam Chmielkowski 6 : 2 / i krecz K. Migasa z powodu kontuzji

1/2 finału:

E. Wójcicki – St. Olszak 6 : 0 / 6 : 1

A. Chmielkowski – Lech Waga 6 : 3 / 7 : 6

Finał:
E. Wójcicki – A. Chmielkowski 6 : 4 / 6 : 2

Świnoujścianin Edward Wójcicki rozegrał świetny mecz finałowy z mieszkańcem Polkowic – Adamem Chmielkowskim.

Zwycięzcą  Turnieju w kat. Old Boys 45+ został Edward Wójcicki.

W niedzielnym turnieju MIXTÓW zwyciężyła para Katarzyna Mikulska / Stanisław Olszak.