Lokalne

Zamknięto nielegalny salon gier w centrum Świnoujścia

Opublikowano

w dniu

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu wraz z funkcjonariuszami Zachodniopomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego przeprowadzili wspólne działania, których celem jest zwalczanie przestępczości związanej z urządzaniem nielegalnych gier na automatach. W skontrolowanym salonie gier zabezpieczono trzy automaty do gier losowych o niskich wygranych.

– W trakcie kontroli przeprowadzonej w lokalu zlokalizowanym w centrum miasta ujawniono i zabezpieczono trzy nielegalne automaty do gier – informuje asp. sztab. Beata Olszewska ze świnoujskiej policji.

Podkreślić należy bardzo dobrą współpracę obydwu służb. Wspólne działania funkcjonariuszy Policji oraz Krajowej Administracji Skarbowej w znaczący sposób podnoszą efektywność prowadzonych kontroli i przyczyniają się do eliminowania nielegalnych punktów urządzania gier hazardowych.

Prawo do oferowania gier na automatach poza kasynami gier są objęte monopolem państwa wykonywanym przez wskazany podmiot. Gry na automatach należą do bardzo uzależniających graczy, w związku z czym konieczne było wprowadzenie rozwiązania zapewniającego ich szczególną ochronę. Gry na automatach mogą się odbywać wyłącznie w wydzielonych do tego miejscach, pod stałą kontrolą oraz są niedostępne dla osób poniżej 18 roku życia.

1 Komentarz

  1. ꘐ ꖜ ꗈ ꕧ ꔠ ꖟ temu

    12 września 2017 na 09:48

    Też mi przestępczość…..

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version