Lokalne

Kamil Janta-Lipiński zrezygnował. Radni zaskoczeni

Opublikowano

w dniu

Radny złożył na ręce Przewodniczącego Rady Miasta Świnoujście rezygnację z członkostwa w klubie radnych Platformy Obywatelskiej. W czwartek podczas sesji, Dariusz Śliwiński poinformował o tym radnych i mieszkańców.

Rezygnacja najmłodszego rajcy w mieście wywołała zaskoczenie na wielu radnych. W rozmowie z naszym reporterem, radny zapowiedział swoje zaangażowaniu w innym stowarzyszeniu społecznym. Jeszcze nie wie, czy zaangażuje się politycznie przy najbliższych wyborach. – Niczego nie można wykluczyć. Na razie skupiam się na stworzeniu struktur – mówi Kamil Janta-Lipiński.

Rezygnacja radnego z członkostwa w klubie radnych, nie oznacza jego wykluczenia z udziału w sesjach. Jeżeli nie wstąpi do innego klubu, pozostanie radnym niezrzeszonym. W świnoujskiej radzie miasta w taki sposób pracuje radny Kazimierz Nowicki (wcześniej Grupa Morska Cała Naprzód).

Przypomnijmy, Kamil Janta-Lipiński dostał się do radny z listy Platformy Obywatelskiej. Startował z ostatniego miejsca. W swoim okręgu wyborczym uzyskał poparcie 87 mieszkańców.

Kamil Janta-Lipiński ur. 4 lipca 1987 r. w Kamieniu Pomorskim. Studiował europeistykę na Uniwersytecie Szczecińskim. Ukończył również Zachodniopomorską Szkołę Biznesu.

1 Komentarz

 1. ꘐ ꖜ ꗈ ꕧ ꔠ ꖟ temu

  29 września 2017 na 12:36

  Chorągiewka…

 2. Mieszko temu

  29 września 2017 na 12:12

  Chyba najgorszy radny. Krzykliwy, notorycznie obrażający innych i jeszcze te dziwne powiązania z Wyspami Sportu, za którymi lobbował, a później biegał z plakietą organizator. Młodzi mam nadzieję, na jego pseudo-młodość nie dadzą się nabrać.

 3. Rafi temu

  29 września 2017 na 01:54

  Szczury pierwsze uciekają tonącej platformy

 4. Manik temu

  29 września 2017 na 00:02

  Żadne zaskoczenie. Okręt tonie, szczury uciekają.

 5. fungia temu

  28 września 2017 na 20:41

  Kolejny żałosny karierowicz szykuje sobie grunt przed wyborami.

 6. Misza Kisza Łunowo temu

  28 września 2017 na 17:31

  Co za rada. 87 głosów i radny. Rodzina i sąsiedzi. Taki później mamy poziom.WSTYD

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version