Lokalne

Międzyzdroje. Pożar w budynku Enea Operator

Opublikowano

w dniu

Dwa zastępy straży zadysponowano do pożaru jaki wybuchł w piątkowy poranek w budynku firmy Enea Operator Sp. z o. o. Rejon Dystrybucji Międzyzdroje ul. Polna 65 w Międzyzdrojach. Na szczęście były to tylko ćwiczenia.

Ćwiczenia zakładały, że pożar zajął pomieszczenie w budynku A. Po załączeniu alarmu przeciwpożarowego wszyscy pracownicy zostali ewakuowani z miejsca pożaru przed budynek. Została powiadomiona Państwowa Straż Pożarna, która zadysponowała PSP Międzyzdroje oraz OSP Kołczewo.

Po przyjeździe służb ratowniczych i rozeznaniu miejsca zdarzenia przystąpili do akcji gaśniczej oraz sprawdzeniu zadymionych pomieszczeń, w których mogłyby znajdować się osoby.  Budynek został oddymiony oraz powtórnie sprawdzony. Po udanych ćwiczeniach zespoły Straży Pożarnej wróciły do swoich jednostek, a pracownicy Enei bezpiecznie powrócili do zajęć.

Enea Operator Sp. z o.o. Rejon Dystrybucji Międzyzdroje dziękuje za udział w ćwiczeniach przeciwpożarowych Państwowej Straży Pożarnej w Międzyzdrojach oraz Ochotniczej Straży Pożarnej z Kołczewa.

źródło: ENEA Międzyzdroje

Foto: Jacek Lewandowski

 

 

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version