Lokalne

Przedstawienie, które dało radość babciom i dziadkom

Opublikowano

w dniu

Dzień Babci i Dziadka u „Foczek” w PM nr 3 „Pod Żaglami” na jest wpisany na stałe w kalendarz imprez przedszkolnych. Obchodzony jest co roku bardzo uroczyście i mimo, że za oknem zima,  jest to najcieplejszy dzień w roku.

Dzień,  który sprawia wszystkim ogromną radość i wywołuje uśmiech na twarzy, powoduje , że Babcia i Dziadek ze wzruszeniem słuchają czułych słów od małych kochających ich serduszek.

Dzisiaj taka właśnie uroczystość odbyła się w grupie „Foczek” w Przedszkolu Miejskim nr 3 „Pod Żaglami”. Dzieci przygotowały ciekawy  program artystyczny. W większości były to wiersze, piosenki, tańce i inscenizacje związane tematycznie z tymże świętem.

W ten sposób dzieci mogły wyrazić kochanym Babciom i Dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich milusińskich, a przedszkolaki pełniły rolę gospodarzy. Po występach goście oraz dzieci zostali zaproszeni na przygotowany przez Rodziców słodki poczęstunek.

Była też wspólna zabawa, a na pamiątkę spotkania goście obdarowani zostali upominkami.

Takie spotkania pełne uśmiechów, wzruszeń i radości wzmacniają więzi emocjonalne z rodziną , uczą dzieci sposobów wyrażania uczuć oraz szacunku dla osób starszych.

 

 

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version