Lokalne

Aktorzy Teatru Roma spotkali się z młodymi artystami z Logosu

Opublikowano

w dniu

„Marzenie mam, wyśpiewam je..”, czyli jak spełniać swoje marzenia i realizować życiowe pasje, czyli spotkanie aktorów Teatru Roma z „małymi i młodymi artystami” XI Koncertu Noworocznego w Logosie.

Mimo że od naszego koncertu , który zapadł w serca wszystkim gościom, minęły prawie dwa miesiące, to w Logosie często o nim wspominamy i żyjemy piosenkami Abby.

Za sprawą naszych miłych gości z Teatru Roma: Pauliny Łaby i Pawła Strymińskiego wróciły wspomnienia, bo dnia 28.03.2018 r. „małych i młodych artystów” Logosu biorących udział w XI koncercie Noworocznym odwiedziło dwoje aktorów Teatru Roma : Paulina Łaba i Paweł Strymiński – świnoujścianie występujący na co dzień w warszawskim teatrze i grający w musicalu „Mamma Mia”.

Dla naszych młodych artystów marzących o pracy scenicznej było to twórcze , miłe i zaskakujące spotkanie. Jak się okazuje, wielka jest siła mediów ( nawet świnoujskich ), ponieważ Paweł Strymiński przeczytał o naszym koncercie na świnoujskiej stronie i postanowił wraz z zespołem Teatru Roma wspomóc nasz kolejny koncert i stąd wizyta jego i Pauliny w Logosie oraz niespodzianki na kolejny koncert, czyli płyta i program musicalu „Mamma Mia”z autografami aktorów grających w tym spektaklu.

Opowieściom i pytaniom do naszych gości nie było końca: co studiuje się na uczelniach aktorskich i wokalnych? Jak wyglądają castingi? Na czym polega praca aktora w dubingu? Kiedy pojawiły się ich teatralne i musicalowe pasje?

A goście nie mogli nadziwić się licznym talentom młodych artystów małej szkoły oraz ich wielkiemu sercu, jakie włożyli w przygotowanie XI Koncertu charytatywnego dla małej Emilki. Były więc pytania, ciekawe opowieści naszych gości oraz….wspólne oglądanie fragmentów ostatniego koncertu .

Było to nie tylko miłe , ale i pouczające spotkanie; losy naszych świnoujskich artystów: Pauliny i Pawła świadczą o tym, że można i trzeba mieć marzenia( jak w musicalowej piosence Sophie „ Marzenie mam, wyśpiewam je..”) oraz upór do realizowania ich w życiu.

JGG

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version