Lokalne

Stary „Kormoran” zmieni się nie do poznania

Opublikowano

w dniu

Dziś w tym miejscu jest wiekowy supermarket należący do PSS Społem. Wkrótce w jego miejsce stanie nowoczesny apartamentowiec. Zostanie wybudowany przy odnowionej niedawno ulicy Słowackiego. Na parterze znajdzie się supermarket szerokim wyborem artykułów spożywczych i przemysłowych.

W budynku znajdą się apartamenty o powierzchni od 46 do 79 m2. Mieszkania będą oddane w stanie deweloperskim. W obiekcie będzie znajdowała się winda oraz nowoczesny parking dla samochodów wykorzystujący automatyczny system wind. Każdy apartament będzie posiadać balkon lub taras. Oddanie budynku do użytkowania zaplanowano na koniec 2019 r.

Inwestycja powstanie przy zmodernizowanej w 2015 roku ulicy Słowackiego. W ramach prac wymieniona została cała infrastruktura drogowa (jezdnie, chodniki, przystanki, zjazdy) i przebudowana infrastruktura związana z funkcjonowaniem drogi (kanalizacja deszczowa, oświetlenie, zieleń). Zlikwidowano również miejsca kolizyjne infrastruktury drogowej z sieciami elektroenergetyczną, teletechniczną, wodociągową i gazową.

Na deptaku ustawiono także fontannę, której centralną częścią jest ogromna stalowa kula o średnicy 2 metrów, która imituje kulę ziemską z zaznaczonym miejscem, gdzie leży Świnoujście.

5 Comments

 1. odyseusz temu

  31 marca 2018 na 15:02

  betonowe baraki pietrowe…

 2. Michał temu

  30 marca 2018 na 15:38

  Nie powinni dać pozwolenie na wycinkę drzew

 3. Sławek temu

  29 marca 2018 na 18:21

  Tutaj też znikaja drzewa, przy okazji.

 4. ceezar temu

  29 marca 2018 na 10:51

  społem ale się nie wyspołem

  • Maria temu

   30 marca 2018 na 07:02

   społem ale się nie wyspołem….bo zaspołem po stołem!

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version