Lokalne

Pewna wygrana z czwartoligowcem. Flota – Gryf Kamień Pomorski 4-1 (2-0)

Opublikowano

w dniu

Do 30 minuty mecz był wyrównany, obie drużyny miały w tym czasie po dwie stuprocentowe sytuacje. W 16 minucie Nowak z rzutu rożnego podał do Kozłowskiego, ten zgrał do Bątkowskiego, który wykończył sytuację i Flota objęła prowadzenie. Krótko przed przerwą także po rogu, ale tym razem Bursy, piłkę głową do bramki skierował Kozłowski. W 60 Fabiszewski sprytnie odebrał piłkę przeciwnikowi, zagrał do Bursy, ten do Mosiądza i było 3-0. Czwartą bramkę zdobył Nowak dobijając zza pola karnego piłkę odbitą przez bramkarza po strzale Bursy. Honorowego gola dla gości zdobył Bogusz strzałem z pierwszej piłki po stałym fragmencie gry.

Źródło: Flota Świnoujście