Lokalne

Ich małżeństwa są wzorem. Otrzymali medale [ZDJĘCIA]

Opublikowano

w dniu

W Urzędzie Stanu Cywilnego w Świnoujściu, Prezydent Miasta Janusz Żmurkiewicz wręczył Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie pięciu parom. – Chociaż w waszym życiu czasami padał deszcz, czasami była burza, to zawsze zaraz potem wychodziło słońce. Wasze słowo, a raczej miłość przetrwała do dzisiaj, jesteście wzorem dla młodych – zwrócił się Janusz Żmurkiewicz do jubilatów.

Państwo  Maria i Józef Jarosz związek małżeński zawarli 15.06.1968r. w Wiązownicy. Pan Józef służył w Marynarce Wojennej oraz w Komedzie Portu Wojennego, pracował również w Wojskowej Administracji Koszar. Pani Maria pracowała  w przedszkolu oraz w Uzdrowisku. Państwo Jarosz mają dwoje dzieci i jednego wnuka.

Państwo Władysława i Henryk Jaroszek związek małżeński zawarli 31.03.1958r. w Sadłowie. Pan Henryk pracował w Przedsiębiorstwie Połowów Dalekomorskich i Usług Rybackich Odra.   Pani Władysława pracowała w gastronomii i w hotelarstwie. Państwo Jaroszek mają troje dzieci, dziesięcioro wnucząt i jedenaścioro prawnucząt.

Państwo Weronika i Tadeusz Kowalczyk związek małżeński zawarli 02.07.1967r. w Niemczy. Pan Tadeusz do Świnoujścia przyjechał w 1957r. Pani Weronika do Świnoujścia przyjechała w 1967r. Pani Weronika pracowała w Okręgowych Zakładach Gastronomicznych oraz w Uzdrowisku. Pan Tadeusz pracował w przedsiębiorstwach państwowych. Państwo Kowalczyk mają syna oraz wnuczkę i wnuka.

Państwo Danuta i Stanisław Mazurkiewicz związek małżeński zawarli 25.12.1968 w Gryfinie. Pani Danuta pracowała w Gryfińskich Zakładach Przemysłu Terenowego, Kombinat Rolny Pyrzyce oraz w resorcie MSW. Pan Stanisław pracował w  Gryfińskich Zakładach Przemysłu Terenowego, resorcie w MSW oraz BPH O/Świnoujście. Państwo Mazurkiewicz mają dwoje dzieci, pięcioro wnucząt.

Państwo Ligia i Piotr Ostrowscy związek małżeński zawarli 21.09.1968r. w Świnoujściu. Pani Ligia pracowała w Szkole Podstawowej nr 7 jako nauczyciel geografii. Pan Piotr pracował w Przedsiębiorstwie Połowów Dalekomorskich i Usług Rybackich Odra, w Żegludze Świnoujskiej, prowadził prywatną działalność gospodarczą oraz pracował w Euroterminalu Sp. z o.o. Państwo Ostrowscy mają dwóch synów, pięcioro wnucząt.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version