Lokalne

Koncert Luigi Pagano w Tango Passion Cafe Club

Opublikowano

w dniu

Grał z Paulem McCartneyem, występował z największymi gwiazdami kina, koncertował na całym świecie. Do Polski sprowadziła go… miłość.

Pochodzi z Neapolu i ma w sobie wszystko to, czego oczekiwalibyście po Włochu – radość, energię, otwartość. Luigi Pagano mówi, że jego serce wypełnia przede wszystkim miłość do poznanej 20 lat temu żony, Agnieszki i muzyka. To miłość sprowadziła go do Polski, a on sprowadził do Polski swoją muzykę. Gra na gitarze akustycznej i śpiewa. Uwielbia standardy z przyjemnością sięga po światowe klasyki.  Polakom przybliża światowe standardy oraz włoskie – mniej lub bardziej znane – przeboje. Robi to m.in. występując gościnnie w programie “Jaka to melodia”, ,,Sprawa dla reportera,, , ,,Wielki test,,

Luigi Pagano – neapolitański artysta, muzyk, wokalista, kompozytor i autor tekstów prezentuje zróżnicowany repertuar , który zyskał ogromną popularność i sympatię dzięki koncertom granym zawsze na żywo. Live Concert to Luigi Pagano Trio. W programie koncertu muzyka autorska Luigiego, przeniknięta niezwykle ekspresyjną, hiszpańską nutą oraz włoskie przeboje. Luigi to niesamowita energia, głęboki, przyprawiający o dreszcze vocal, namiętne hiszpańsko-włoskie nuty, klasa i styl. To Artysta, który porywa publiczność i na długo pozostaje w jej pamięci.

 

Luigi Pagano Trio zagra koncert:

„My Gipsy Soul”

wystąpią :

Luigi Pagano (wokal, gitara akustyczna, harmonijka),

Arkadiusz Bolesta (inst. perkus. cajon),

Mirek Trębski (gitara basowa).

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version