Lokalne

Zalew Stepnica – Prawobrzeże Świnoujście 1:5

Opublikowano

w dniu

Piłkarze Prawobrzeża pewnym krokiem idą w kierunku awansu. W ostatnim spotkaniu drużyna wygrała 1:5 w Stepnicy z tamtejszym Zalewem. Już w 2 minucie na listę strzelców wpisał się Mateusz Kożyb. Jednak chwila nieuwagi i zawodnik Zalewu pięknym strzałem w samo okienko wyrównał . W 30 minucie wpadła bramka, której strzelcem był Rafał  Szmaja.

Po przerwie zawodnicy Prawobrzeża kontrolowali przebieg spotkania i kolejne bramki były kwestią czasu. I kolejno 60 ,80 ponownie Mateusz Kożyb . Wydawało się, że takim wynikiem skończy się mecz. Na boisko wszedł 18-letni Vasil Makar i po pięknym rajdzie ustalił końcowy wynik spotkania .

Już teraz zapraszamy wszystkich kibiców na mecz, który zostanie rozegrany za tydzień na stadionie przy ulicy Białoruskiej.