Lokalne

Wstrzymano wydawanie bezpłatnych „Kronik Portowych”

Opublikowano

w dniu

Po niemal 5 latach, jedyna bezpłatna gazeta z informacjami ze Świnoujścia przestała się ukazywać. To nie jest jej definitywny koniec, jednak szansa, aby ukazywała się w dotychczasowej formie jest bardzo mglista.

Powodem wstrzymania wydawania jest brak opłacalności. Gazeta była bezpłatna, a jedyne wpływy pochodziły z reklam, których ostatnio było coraz mniej.

„Kroniki Portowe” były najchętniej czytaną gazetą papierową w Świnoujściu. Tytuł powstał w 2014 roku z konieczności dotarcia do czytelników przyzwyczajonych do czytania informacji w tradycyjnej papierowej formie lub wykluczonych informacyjnie ze względu na brak umiejętności posługiwania się Internetem.

Tytuł koncentrował się na wydarzeniach mijającego tygodnia. Gazeta początkowo trafiała do rąk czytelników w każdy piątek, a później w co drugi. Była dystrybuowana w blisko 70 punktach na terenie miasta zarówno w lewo- jak i prawobrzeżnej części.

1 Komentarz

 1. Mojra temu

  11 lipca 2019 na 09:08

  Wielka szkoda…. naprawde

 2. ꘐ ꖜ ꗈ ꕧ ꔠ ꖟ temu

  10 lipca 2019 na 15:21

  „Kroniki Portowe” były najchętniej czytaną gazetą papierową w Świnoujściu, ponieważ była za darmo, to raz, a dwa, to nie ma żadnej innej alternatywy, po za Wyspiarzem Niebieskim.
  Mimo wszystko szkoda :-(((

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version