Lokalne

Pomogli nieprzytomnej kobiecie. Policjanci pilotowali samochód z pacjentką

Opublikowano

w dniu

Ochrony Kolei, udzielili pomocy kierującemu pojazdem BMW, który zatrzymał radiowóz i oświadczył, że wiezie nieprzytomną kobietę z dusznościami do szpitala. W tej sytuacji każda minuta była na wagę złota.

Funkcjonariusze w trakcie patrolu dzielnicy Warszów w Świnoujściu podjęli interwencję wobec mężczyzny kierującego samochodem marki BMW, który zatrzymał się koło radiowozu i prosił o pomoc. Jak się okazało, mężczyzna wiózł do szpitala nieprzytomną kobietę z dusznościami. Mundurowi, mając świadomość powagi sytuacji, podjęli decyzję o pilotażu samochodu z nieprzytomną kobietą na prom Bielik, a następnie do szpitala.

Funkcjonariusze powiadomili pracowników Żeglugi Świnoujskiej o pilotażu nieprzytomnej kobiety na prom. Po wjeździe radiowozu na pokład promu ten natychmiast odbił od nabrzeża, kierując się w stronę centrum Świnoujścia.

Szczęśliwie na promie, na który wjechał radiowóz obecny był Zespół Pogotowia Ratunkowego, który jechał z innym pacjentem do szpitala. Ratownicy medyczni znajdujący się na promie udzielili kobiecie pomocy oraz powiadomili dyspozytora, o konieczności zadysponowania innego Zespołu Ratownictwa Medycznego pod przeprawę promową po stronie centrum Świnoujścia.

Kobieta szczęśliwie odzyskała przytomność a następnie została przekazana Ratownikom Medycznym, którzy oczekiwali na nią przed promem po stronie centrum Świnoujścia.

st. post. Kamil Zwierzchowski

Komenda Miejska Policji w Świnoujściu

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version