Lokalne

Urząd Miasta: Odkomarzanie odbywa się codziennie

Opublikowano

w dniu

Po publikacji naszego porannego artykułu, Urząd Miasta Świnoujścia opublikował informację w której tłumaczy, że odkomarzanie odbywa się codziennie w godzinach od 22.00 do 5.00. Urząd Miasta podpisał umowę z firmą Inpest Serwis z Pisarzowic. Umowa obowiązuje od czerwca 2020 roku i od czerwca prowadzone jest na terenie miasta odkomarzanie metodą odymiania.

Skuteczność odkomarzania metodą odymiania zależna jest od kilku czynników, m.in. od warunków atmosferycznych. Deszcz w trakcie lub po przeprowadzonym odkomarzaniu, zmieniający się wiatr powodują jego nieskuteczność.

– Urząd Miasta reaguje na bieżąco na obecną sytuację i w pełni nieuzasadnione są pojawiające się w mediach lokalnych informacje o braku odkomarzania – czytamy w komunikacie.

Jednocześnie wskazane jest współdziałanie właścicieli i zarządców nieruchomości w tym zakresie poprzez dokonywanie odkomarzania terenów, którymi zarządzają. Równoczesne odkomarzanie terenów miejskich i prywatnych odniesie większy efekt.

 

1 Komentarz

  1. Anonim temu

    30 lipca 2020 na 08:06

    W Yachtklubie było wczoraj pierwszy raz odkomarzane, co potwierdził pracownik yachtklubu. Ludzie poopuszczali basen gdyż nie dało się wytrzymać, siedzieli w zamkniętych kempingach i jachtach, w gorączkę. Wędkarze nie mogli posiedzieć z wędką w i tak już okrojonych, dostępnych miejscach. Trwało to całe, długie dni. Tracimy turystów.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version