Lokalne

W Świnoujściu przeciwko grypie zaszczepią 2200 seniorów

Opublikowano

w dniu

Szczepionki przeciwko grypie zamówiło miasto Świnoujście. Będą mogli z nich skorzystać mieszkańcy, którzy ukończyli 60 lat.

W Szpitalu Miejskim im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. zostanie przygotowanych 2200 szczepionek.

– Na realizację programu szczepień w 2020 roku miasto przeznaczyło 99.000,00 zł. Ta kwota wystarczy na zaszczepienie 2200 osób. Szczepienia będą odbywały się między wrześniem a listopadem, czyli na początku sezonu epidemiologicznego. O przyjęciu do programu będzie decydowała kolejność zgłoszeń, ale skorzystać z niego będą mogły osoby, u których nie ma przeciwskazań do realizacji szczepień – informuje Jarosław Jaz ze świnoujskiego magistratu.

Kulminacyjny moment sezonu grypowego w naszym kraju występuje między styczniem a marcem, dlatego aby zabezpieczyć się i uniknąć choroby, należy szczepić się już jesienią.

Miasto kolejny raz realizuje program polityki zdrowotnej pn. „Program szczepień ochronnych przeciw grypie dla mieszkańców Świnoujścia w wieku od 60 roku życia”. Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. będzie informować o terminie rozpoczęcia szczepień, przeprowadzać działania edukacyjne, sprawdzać stan zdrowia osób chętnych do zaszczepienia i wykonywać szczepienia.

1 Komentarz

 1. ∜∞ temu

  4 września 2020 na 14:13

  Telewizja kłamie na temat koronaświrusa!

  Jest kapitałowo powiązana z niewielką grupą odpowiedzialną za wszelkie konflikty zbrojne na świecie, za głód w XXI wieku i zanieczyszczenie ziemi i moralną degradację narodów.

  Ta grupa pasożytów (wielka nierządnica) w sposób zorganizowany i odgórny przejęła medycynę, zamieniając uzdrowicieli w lekarzy (dilerów korporacji) do podawania społeczeństwu trucizn, a jednocześnie zdjęła z nich jakąkolwiek odpowiedzialność karną jak i moralną, przez układy ze sprzedajnymi rządami.

  Za pomocą kija (medialna nagonka) i marchewki (łapówki) wielka nierządnica przejęła władzę nad demo(n)kracją i z polityków uczyniła lokalnych kapo, posłusznie wykonujących rozkazy tych, którzy uważają się za nadludzi. Korporacjonizm w ich wydaniu to wyższa forma faszyzmu, prawdziwy rak XXI wieku i przyczyna nadciągających nieszczęść.

  Z tym internacjonalistycznym pasożytem współpracują ludzie małego ducha o niskiej kulturze i spaczonych umysłach. Są to często ludzie uwikłani w afery korupcyjne, miłujący ponad wszystko pieniądze i cielesne doznania. Wielu z nich pławi się w zboczeniach seksualnych w stopniu przekraczającym nie tylko normy społeczne, ale nawet prawo kryminalne. Bywają nieopanowani w żądzach cielesnych, pozbawieni hamulców moralnych. Kłamią bez skrupułów, wyznają zasadę „tu i teraz, a po nas choćby potop”.

  Nie chcemy was, waszych mediów, waszych szczepionek i czipów, waszych polityków, waszych kredytów, waszej edukacji. Nie chcemy waszej zdegenerowanej, skorumpowanej, niebezpiecznej dla zdrowia i życia farmacji. Uczyniliście z medycyny system eliminacji emerytów i upośledzania noworodków.

  Mamy was dość!

  Wiemy, że się od nas dobrowolnie nie odczepicie, ale zbliża się dzień waszego upadku. W dniu tym zabrzmi gromkie „allelu Ja”. Niebo i ziemia ucieszy się z waszego upadku. To będzie wasz koniec!

  Krzysztof Król

 2. ????? ➔ • temu

  4 września 2020 na 09:41

  Te szczepionki, to neurotoksyny i substancje rakotwórcze w dużych dawkach oraz modyfikatory genetyczne wywołujące poronienia kobiet. Te substancje są utajniane, nie są wykazywane w składzie szczepionek.
  Zostały wykryte badaniami na spektrometrze i innymi.
  Czyli to są nowoczesne trucizny z odroczonym działaniem.”
  A tak po za tym, to: „Szczepienie na grypę może ułatwić pozbycie się milionów zakupionych szczepionek zalegających w magazynach.”

 3. ꘐ ꖜ ꗈ ꕧ ꔠ ꖟ temu

  3 września 2020 na 16:05

  „Szczepienie na grypę może ułatwić pozbycie się milionów zakupionych szczepionek zalegających w magazynach.”

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version