Lokalne

Izi wraz z przewodnikiem wzięła udział w obchodzonym na terenie Świnoujścia Światowym Dniu Zwierząt

Opublikowano

w dniu

Na co dzień dzielnie służy u boku swojego przewodnika – asp. Grzegorza Krajewskiego, jest odważna, czujna i nie pozwoli uciec nawet najszybciej biegającemu przestępcy. Mowa tu oczywiście o policyjnym psie Izi, która służy w Komendzie Miejskiej Policji w Świnoujściu. Pokaz swoich umiejętności zaprezentowała podczas obchodzonego w Świnoujściu Światowego Dnia Zwierząt.

Izi to owczarek belgijski, który w Komendzie Miejskiej Policji w Świnoujściu służy już 5 lat. Z okazji organizowanego w Świnoujściu Światowego Dnia Zwierząt, Izi wraz ze swoim przewodnikiem wzięła udział w specjalnym pokazie, podczas którego nie zabrakło emocji, ponieważ Izi miała za zadanie obezwładnić ubranego w specjalny strój pozoranta, który najpierw nie wykonuje poleceń, a następnie próbuje ucieczki. Czworonożny funkcjonariusz policji w zaledwie kilka sekund dogonił uciekającego pozoranta i obezwładnił go.

Po emocjonującym pokazie, Izi oraz jej przewodnik weszli na scenę, gdzie asp. Grzegorz Krajewski nie tylko odpowiedział na pytania innych właścicieli czworonogów, ale także opowiedział o procesie rekrutacji i szkolenia policyjnego psa.

 

sierż. Kamil Zwierzchowski

Komenda Miejska Policji w Świnoujściu

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version