Lokalne

Galeria Corso ma 6. urodziny. Można wygrać bon na zakupy

Opublikowano

w dniu

Galeria Corso obchodzi swoje urodziny. Z tej okazji można wygrać bon na zakupy.

W dniach od 5 do 10 lipca 2021 wystarczy zrobić zakupy za min 150 zł (można łączyć maksymalnie dwa dowody zakupu). W dniach 9 – 10 lipca 2021 należy odwiedzić stoisko konkursowe mieszczące się w Galerii Corso i okazać dowód zakupu, odpowiedzieć na pytanie z dziedziny sztuki i można wygrać bon zakupowy o wartości 50 zł. Liczba bonów jest ograniczona. Kto pierwszy ten lepszy.

Więcej szczegółów i regulamin konkursu na www.galeriacorso.pl.

Z udziału w akcji wykluczone są dowody zakupy za zakup: wyrobów tytoniowych, alkoholi, zakładów totalizatora sportowego, leków, wymiany pieniędzy w kantorze, dokonane bonami zakupowymi oraz w Aptece, Akademii Urody Beverly Hills, sklepie Mohito, Kinie Cinema3D, Drogerii Rossmann.

Każdy uczestnik może wziąć udział w konkursie dowolną ilość razy, ale może zostać laureatem tylko 3 nagród w ciągu dnia.

#galeriacorso #corso #galeriahandlowa #Świnojście #urodziny #konkurs #wygrajbon

1 Komentarz

  1. Darek K temu

    6 lipca 2021 na 14:54

    Miejsce bez pomysłu ze spalonym potencjałem , sklepy mogą być ale słabe lokalne zarządzanie.. pewnie w ciągu 5 lat po drugiej stronie miasta gdzieś na wysokości zjazdu z S3 przy pewnym wężle pojawi się np. nowa galeria albo park …. Kto wie… kto wie…

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version