Lokalne

Biblioteka w Międzyzdrojach zaprasza na charytatywny koncert dla pogorzelców ze Świnoujścia

Opublikowano

w dniu

W imieniu organizatorów zapraszamy 5 lutego 2022 r. (sobota) od godziny 16:00 do Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach na koncert charytatywny. Wspólnie będziemy wspierać ośmioosobową Rodzinę Państwa Radowskich z Ognicy w Świnoujściu, która na początku roku straciła dach nad głową i cały dobytek w wyniku pożaru. Będzie to prawdziwe święto dobroczynności.

W organizację włączyło się wiele osób na czele z organizatorem koncertu panem Sebastianem Lebiedzińskim – barberem z Międzyzdrojów. Oficjalnie została już zarejestrowana zbiórka publiczna w MSWiA.

– Wspierają nas włodarze Świnoujścia oraz Międzyzdrojów, radni, wiele firm i organizacji. Planujemy pokaz zumby w wykonaniu grupy Alicji Taratajcio i pokaz tańca towarzyskiego z Klubu Jantar pod kierunkiem Anny Zjawińskiej. Doznania muzyczne zapewni Adi Kowalski, duet Patryk Adamkiewicz i Marek Kwarta, Alexandro Querevalu oraz Madej-Band. Odbędą się licytacje m.in. pokazu kuchni molekularnej, piłki z podpisami piłkarzy I ligi Floty Świnoujście z 2014 roku, zestawu srebrnych monet „Ludwików”, wielu voucherów na kolacje, basen, masaże i inne przyjemności – informują organizatorzy.

Będą ciasta, zapiekanki, bufet rybny i wiele atrakcji. Środki zebrane podczas koncertu będą w całości przekazane na odbudowę domu Państwa Radowskich.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version